Final Fantasy 7 Remake Battle chce „přepsat manévrovací systém Final Fantasy 12“

Final Fantasy 7 Remake Battle chce „přepsat manévrovací systém Final Fantasy 12“

Remake Final Fantasy VII se proslavil nahrazením původního tahového soubojového systému modernějším hybridem založeným na akci (přičemž bojové styly některých postav se přizpůsobují obtížněji než jiné). S dalším vydáním, Final Fantasy VII Rebirth, hlavní bitevní programátor Satoru Koyama střílí ke hvězdám.

Shinra katedra archeologie je twitterový účet (a skvělý následovník), který překládá japonské příběhy Final Fantasy, jako je ten níže, které údajně pocházejí z Edice průvodce strategií Ultimania.

Na otázku, jakým výzvám by se Koyama rád věnoval ve své další práci (Rebirth), řekl: „Rád bych vytvořil AI, která dokáže žonglovat s různými technikami a magií. Mým cílem je jít nad rámec manévrovacího systému Final Fantasy XII. . Také bych rád zaměřil více energie na aspekty, které podporují ovládání hráče, jako je klasický režim, kde postavy bojují automaticky. Myslím, že je škoda, že lidé nemohou hrát hru, která je zajímá, jen proto, že jsou nezná praktickou mechaniku.“

Manévrovací systém Final Fantasy XII umožňoval hráčům automaticky nastavovat parametry pro jejich postavy, které budou hrát v bitvě, jako je léčení spojenců na určité hranici zdraví nebo zacílení na konkrétní slabinu živlu pomocí vhodného magického útoku. Byl to úžasně hluboký systém, který umožňoval přesné ovládání, i když pro příležitostné hráče nebyl příliš přívětivý.

Pohled na spoluhráče, kteří potřebují hlídat děti, byl jedním z našich největších osobních problémů s přepracovaným bojovým systémem Final Fantasy VII, takže je to opravdu vítaná zpráva. Doufáte, že se Koyamovi podaří dosáhnout svých ambicí? Nebudeme muset dlouho čekat, protože Rebirth je stále naplánován na vydání v zimě 2023. Ozvi se v sekci komentářů níže.

READ  Jak vytisknout tištěnou kopii nebo soubor PDF z vašeho iPhone nebo iPad

Vezměte prosím na vědomí, že některé externí odkazy na této stránce jsou affiliate odkazy, což znamená, že pokud na ně kliknete a provedete nákup, můžeme obdržet malé procento z prodeje. Další informace naleznete v prohlášení FTC.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *