Webová aplikace Disk Google získává temné téma

Webová aplikace Disk Google získává temné téma

Na webu nabízí noční režim jen několik aplikací a služeb Google. Disk Google je nyní nejnovější, který nabízí temné téma.

K dispozici jednoubudete vyzváni k „Novinka! Tmavý režim“ k „Pokračujte v jízdě ve tmě.“ Dále klepněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu > Nastavení > Obecné > Vzhled. Nesleduje automaticky téma.

Připojuje se k dalším předvolbám pro úvodní stránku (Domovská stránka nebo Můj disk) a hustotu (pohodlné, pohodlné, kompaktní).

Tmavé téma je velmi zřejmé a vztahuje se pouze na zobrazení souboru. Dokumenty, tabulky, prezentace atd. se nemění. Pozadí (postranní panel, vyhledávací panel atd.) je poněkud světlejší a šedé, zatímco vnitřní nádoba je tmavší/černější.

Google Keep a Chat nabízí také temná témata, zatímco Gmail nabízí něco podobného, ​​ale nevztahuje se na skutečný obsah e-mailu. Kromě Workspace je to Vyhledávání Google a YouTube. V porovnání s mobilním telefonem je dostupnost vhodného motivu v noci poněkud omezená.

Toto temné téma dnes vidíme na Disku Google pouze u jednoho z našich účtů. Zatím není široce zavedena a doufáme, že Google bude tímto způsobem aktualizovat všechny aplikace Workspace.

Více na Disku Google:

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Destiny 2 Season 21 Leak naznačuje překvapivou novou aktivitu pro hráče

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *