Nový a dlouhý kabel Thunderbolt 4 Pro od Apple ukazuje, proč je tak drahý


AppleInsider je podporován svým publikem a jako partner Amazon a affiliate partner můžete získat provizi za způsobilé nákupy. Tato přidružená partnerství neovlivňují náš redakční obsah.

Nové video nahlíží do nově představeného kabelu Thunderbolt 4 Pro od společnosti Apple a dává divákům pohled na prémiové komponenty, které byly součástí jeho designu.

Když Apple odeslal soubor Mac studio A pohled na studio V březnu v tichosti vydali nový kabel Thunderbolt 4 Pro. Nový kabel má cenu 129 $ za délku 1,8 m a je schopen přenášet data až 40 Gbit/s a umožňuje nabíjení až 100 W.

Nové video skartované společností ChargerLAB zdůrazňuje vynikající materiály a konstrukci použité k výrobě kabelu.

Kabel je koaxiální kabel s 19 dráty. Šest drátů jsou pocínované měděné dráty, které dodávají energii. Dva vodiče navíc umožňují přenos USB 2.0, díky čemuž je kabel kompatibilní s Thunderbolt 3, USB 3 a USB2. Mnoho drátů je pokoveno stříbrem a mědí.

Samotné konektory také obsahují prémiové díly umístěné v odolném mosazném pouzdře. Každý konektor má také 24 pozlacených kolíků.

Uvnitř konektoru je čip Intel, který slouží k přestavbě signálu a snížení zkreslení signálu. Vnější část kabelu je pokryta vnějším opletem, který je vodotěsný a prachotěsný, což zvyšuje odolnost kabelu.

ChargerLAB poznamenává, že kabel funguje velmi dobře, ale pravděpodobně nebude užitečný pro standardní zákazníky, kteří dosáhnou stejného výkonu s levnější alternativou. Funkční 1,8M kabely Thunderbolt 4 lze nalézt za pouhých 40 USD, i když bez některých úprav Apple designu a materiálu.

U návrhů, které pracují s velkým množstvím dat, však ChargerLAB uvádí, že se může jednat o nejlepší aktuálně dostupnou možnost.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.