Náhled: Česká republika vs Bělorusko

Sports Mole recenze Čtvrteční kvalifikace o postup na mistrovství světa – Evropa mezi Českem a Běloruskem, včetně předpovědí, novinek z týmu a možných sestav.

Česká republika Vítejte Bělorusko Na Městský stadion ve čtvrtek večer na čtvrtý zápas kvalifikace mistrovství světa ve skupině E.

Hostitelská země si klade za cíl kvalifikovat se na mistrovství světa poprvé od roku 2006, zatímco návštěvníci se od získání nezávislosti v roce 1991 neúčastnili žádného většího turnaje.


Náhled zápasu

© Reuters

Jaroslav SilhaveČeši se tento týden poprvé od vyřazení ve čtvrtfinále Euro 2020 vrátili k mezinárodní akci.

Češi během letošního letního turnaje mnohé překvapili, vyklouzli ze skupiny D jako jeden ze čtyř nejlepších týmů na třetím místě, než v 16. kole zaznamenali ohromující vítězství 2: 0 nad Nizozemskem. Nakonec to skončilo, když prohráli 2: 1 s Dánskem.

Silhavy může být hrdý na úsilí, které jeho hráči vyvinuli na největší evropské scéně, a nyní doufá v podobný úspěch během kvalifikace mistrovství světa tohoto měsíce.

Protože se k České republice ve skupině E připojuje Belgie, která se umístila na světové jedničce, jsou připraveny soutěžit s Walesem o druhé místo. Úzká porážka Velšana 1: 0 však jejich úkol trochu ztížila.

Češi by si ve čtvrtek měli být jisti, že získají zpět všechny tři body, protože se utkají s Běloruskem, které je porazilo ve všech svých předchozích pěti střetnutích, přičemž při každé příležitosti vstřelilo minimálně dva góly.

Běloruský hráč Vitalij Lisakovič slaví vstřelení čtvrtého gólu se svými spoluhráči 27. března 2021© Reuters

Bělorusko mělo rozporuplný začátek kvalifikační kampaně na mistrovství světa, s jednou působivou výhrou a jednou katastrofální porážkou.

Po vítězství 4: 2 v jejich prvním zápase proti Estonsku následovalo 8: 0 v rukou Belgie, což byla nejtěžší porážka v jejich historii.

Georgy KondratievTým je aktuálně čtvrtý ve skupině E, bodově se rovná Walesu na třetím a pouhý jeden bod za čtvrtečním soupeřem České republiky.

READ  Texaské softballové nadhazovačky mají více starostí než Jocelyn Allo z OU

Pokud má Bělorusko naštvat a skončit ve své skupině na prvním a druhém místě, pak je klíčové bodování proti Čechům – čehož dříve nedosáhli.

Úspěch White Wings – kteří v polovině týdne skončili na 58. místě pod svými soupeři – je nepravděpodobný, přestože Kondratiev doufá, že alespoň dokážou bojovat více než proti Belgii.

Kvalifikace mistrovství světa České republiky – Evropa Tvar:

Formulář České republiky (všechny soutěže):

Kvalifikace mistrovství světa v Bělorusku – tvar Evropy:

Běloruský formát (všechny soutěže):


Novinky týmu

27. června 2021 Patrick Čech z České republiky slaví vstřelení gólu proti Nizozemsku na Euro 2020© Reuters

Silhavy se může rozhodnout zůstat ve formaci 4-2-3-1, což je systém, který Češi používali během své kampaně Euro 2020.

Střední záložníci Thomas Suchek A Thomas HallsOčekává se, že oba nastoupí ve svém posledním soutěžním zápase proti Dánsku, i když do budoucna dojde k dalším změnám.

Nejlepší střelec Euro 2020 Patrick Chic visící, zatímco křídla Peter Ševčík A Lucas Masopust Nebyli vybráni z 20 hráčů. útočník Adam Hluzk Stejně tak křídla Jacob Juncteau A Jacob Pesek V důsledku toho se s největší pravděpodobností připojí k základní sestavě.

Pokud jde o Bělorusko, Kondratiev si vybral relativně nezkušený tým 24 hráčů s útočníkem Maxim Scavish Hráč s největší účastí na 28 mezinárodních zápasech.

Jednatřicetiletý hráč se má zúčastnit útočníka Lokomotivu Moskva Vitalij Lisakovič v útoku s Vladislav Klimovic Očekává se, že v 10. kole začne za druhým náskokem.

Brankář Pavel Pavlyuchenko V posledním mezinárodním přátelském zápase s Ázerbájdžánem ale ve čtvrtek pravděpodobně usedne na lavičku a zaujme jeho místo Serhiy Chernick.

Česká republika možná sestava:
Faclik. Koval, Brabec, Calas, Borel; Díry, Soucek; Yankto, Barrick, Pesek; hellosic

Možná základní sestava pro Bělorusko:
Černík. Yuzipchuk, Khadarkevich, Pavlovets, Zolotov; Curzon. Bykov, Ebong; Klimowicz. Skavich, Lisakovic

READ  Rodák z Rock Island Chason Randle podepisuje s Phoenix Suns NBA

SM slova zelené pozadí

Říkáme: Češi 2: 0 Bělorusko

Bělorusko má ve čtvrtek za cíl zmařit Českou republiku, ale pokud budou bránit něco podobného, ​​jako tomu bylo proti Belgii, nebudou mít domácí problémy získat tři body.

I přes absenci Patrika Čecha v útoku měli Češi v závěrečné třetině stále dost kvality na to, aby si zajistili rutinní domácí výhru.


Nejlepší tip

Naši zkušení poradci jsou partnery Sporita.com V tomto zápase očekávají méně než 3,5 gólu. klikněte zde Zjistěte, co dalšího můžete od této hry očekávat, a další vyzkoušené a vyzkoušené fotbalové tipy.Méně než 3,5: Data


ID: 461697: 1false2false3false: QQ :: z db desktopu: LenBod: collect10827:

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *