Praha nahrazuje Budapešť jako hostitelské město, Kanada vstupuje do skupinové fáze – Sports News, Firstpost

Sezónní šampionát tag týmů se bude konat na krytých tvrdých kurtech v O2 Areně v české metropoli od 1. do 6. listopadu.

Reprezentativní obrázek. AP

Paříž: Praha bude letos v listopadu hostit Billie Jean King Cup, který nahradí Budapešť, která měla hostit FA Cup v dubnu 2020, než byla dvakrát odložena.

Sezónní šampionát tag týmů se bude konat na krytých tvrdých kurtech v O2 Areně v české metropoli od 1. do 6. listopadu.

V listopadu se ve stejný měsíc uskuteční týmové soutěže mužů i žen a od 25. listopadu do 5. prosince proběhne Davis Cup.

Změny v losování 2021 způsobí, že bývalého hostitele Maďarska skupiny A nahradí Kanada, která bude soutěžit po boku obhájce titulu Francie a týmu Ruské tenisové federace (RTF).

Výběry pro další skupinu zůstávají beze změny.

Skupina B zahrnuje Austrálii, Bělorusko a Belgii. Třetí skupina zahrnuje Spojené státy, Španělsko a Slovensko, zatímco čtvrtou skupinu tvoří Česká republika, Německo a Švýcarsko.

„Jsem plný výjimečně pozitivních emocí a jsem opravdu šťastný. Toto je pravděpodobně největší sportovní událost, kterou Česká republika kdy pořádala,“ řekl Ivo Kadrka, prezident České tenisové federace.

Omezení davu, kvůli COVID-19 Řekl, že by to mohlo být na místě.

„Myslím, že lidé, kteří milují tenis, budou očkováni, aby mohli podporovat naše dívky a pomáhat jim vyhrát pražské mistrovství.“

READ  Boulders Gym sportovci, kteří chtějí vylézt z Chile do Paříže

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *