Samsung Galaxy S24 by mohl získat lepší výkon přiblížení fotoaparátu

Samsung Galaxy S24 by mohl získat lepší výkon přiblížení fotoaparátu

Zatímco my stále čekáme Galaxy S23 bude oficiálně uvedenZvěsti o vlajkové lodi Samsungu pro rok 2024 se již začaly šířit. Jako vždy můžeme očekávat, že Samsung zlepší výkon fotoaparátu u svých špičkových telefonů a totéž platí pro Samsung Galaxy S24.

Telefony Samsung již nabízejí nejlepší výkon zoomu fotoaparátu v oboru Galaxy S23 Ultra být aktuálním šampionem. Podle Tipster Ice UniverseGalaxy S24 Ultra bude údajně obsahovat lepší snímač pro teleobjektiv a vylepšený mechanismus zoomu. Není však jasné, co nové řešení zoomu vlastně je.

LG Innotek Nedávno odhalila nový objektiv teleobjektivu Mechanismus poskytuje kontinuální rozsah zvětšení od 4x do 9x. To znamená, že můžete zachytit ostré snímky na všech úrovních zoomu, počínaje 4x a konče 9x, podobně jako u specializovaných digitálních fotoaparátů nebo DSLR. -li Samsung Taková kamera může přinést zoom Galaxy S24 UltraMůže to být neuvěřitelné.

Tipster věří, že primární fotoaparát Galaxy S24 Ultra by mohl být stejný jako jeho předchůdce nebo by mohl zaznamenat pouze mírné zlepšení výkonu. Jaké nové funkce můžete očekávat na Galaxy S24? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

READ  Aktualizace zabezpečení ze srpna 2022 je nyní k dispozici pro řadu Samsung Galaxy S10

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *