Influencer shodí 1 milion dolarů z vrtulníku

Influencer shodí 1 milion dolarů z vrtulníku

Český influencer a televizní moderátor Kamil Bartošek, známý také jako Kazma, potěšil lidi poté, co shodil 1 milion dolarů z vrtulníku u města Lissa nad Labem.

Influencer původně plánoval věnovat celou částku jednomu šťastnému výherci. Účastníci byli požádáni, aby dekódovali kód obsažený v Kazmově filmu „Onemanshow: The Movie“, aby našli peníze. Hádanku se ale nikomu nepodařilo vyřešit.

Kazma pak přišel s náhradním plánem a rozhodl se peníze rozdělit mezi všechny přihlášené soutěžící.

V neděli ráno v 6 hodin jim poslal e-mail obsahující zašifrované informace o tom, kam dá peníze. V souladu se svým slibem dorazil na určené místo a ve stanovený čas vrtulníkem.

Kazma video sdílel na svém oficiálním instagramovém účtu a napsal k němu: „První skutečný déšť peněz na světě! Vrtulník shodil v České republice 1 000 000 dolarů a nikdo nezemřel ani nebyl zraněn.“

„Za pár dní poletí nad Českou republikou nákladní vrtulník. Pod ním bude kontejner s milionovými bankovkami. Tento kontejner má dole obří dveře. A v mžiku se dveře tohoto kontejneru se otevře někde nad ČR Kdy a kde se tak stane, ví jen ten, kdo si kartu aktivoval pár hodin před plánovaným časem.

Zatímco peníze pršely z nebe, tisíce lidí shromážděných na náměstí posbíraly všechny bankovky za necelou hodinu do igelitových pytlů.

Na videu zveřejněném na internetu je vidět, jak lidé běží s taškami na poli a snaží se nasbírat co nejvíce jednodolarových bankovek. Někteří si přinesli i deštníky, aby snadněji získali co nejvíce peněz.

Jednodolarové bankovky podle českého influencera vybralo asi 4000 lidí.

READ  Nový digitální nástroj, který umožňuje zemědělcům rozhodovat se o udržitelném zemědělství

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *