Cestování do Disneyho se stalo pro mnohé (opět) nemožným – uvnitř magie

Pokud se chystáte cestovat do Disney Worldu v blízké budoucnosti, může to být obtížnější, než jste si dříve představovali.

V poslední době, stejně jako se zdálo, že se epidemie zlepšuje, jak počet klesá s vyšším počtem vakcín, byla zavedena nová varianta, varianta delta, která má vyšší přenosové rychlosti. Tato proměnná způsobila, že čísla celosvětově opět vzrostla. Dokonce i okres Orange, kde se nachází Disney World, vstoupil do „krizového“ režimu.

Uznání: Disney

Předtím prezident Biden plánoval najít způsoby, jak zmírnit určitá cestovní omezení, ale tento plán se nyní změnil. bylo to potvrzenoPo pátečním setkání s vysoce postavenými úředníky v Bílém domě bylo rozhodnuto, že „cestovní omezení se v tomto okamžiku nezmění“ kvůli obavám z vysoce nakažlivého delta typu koronaviru, který se neustále šíří po celé zemi. „

Rodina před Popelčiným hradem na VIP prohlídce Disney Worldu
Uznání: Disney

Mluvčí Bílého domu Jen Psaki řekla:

„Vzhledem k tomu, kde jsme dnes s variantou delta, USA v tomto bodě ponechají současná cestovní omezení. Poháněné variantou delta zde doma rostou případy, zejména u těch, kteří nejsou očkováni, [they] se zdá být pravděpodobné محتمل v příštích týdnech se bude dále zvyšovat. “

Obličejové masky v Disneylandu
Uznání: Official Disneyland Instagram

To znamená, že na občany mimo USA, kteří pocházejí z těchto zemí nebo nedávno navštívili tyto země, se bude i nadále vztahovat trvalý zákaz cestování.

Brazílie, Čína, Irsko, Indie, Írán, Jižní Afrika, Spojené království (Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko) a schengenský prostor v Evropě (Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Monako, San Marino a Vatikán).

Otec a dcera nosí masky před Popelčiným hradem v Disney Worldu
Uznání: Disney

Pokud chcete znát cestovní požadavky na návštěvu Disney Worldu nebo Disneylandu, klikněte zde.

Jak již bylo zmíněno, Orange County je v „krizové“ situaci, Disney World si však nevšiml, že varianta Delta způsobí mnoho změn, pokud jde o požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost. Disney nedávno oznámila, že kvůli obavám z typu Delta nebude posílat své vedoucí pracovníky do CinemaConu v Las Vegas.

READ  Brutální český přenos zítra na SCREAMBOX!

Byla Disney dovolená ovlivněna cestovními omezeními?

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *