Vítěz loterie Iowa Million Dollar zapomněl svůj vítězný tiket

Žít v malém městě Iowa je rozhodně dobrá věc. Stačí se zeptat výherce loterie Tada Alpera.

Alper z West Union si na minulý pátek koupil několik lístků 99 milionů dolarů Mega Millions kreslení v obchodě Casey v Ossian, Winneshiek County.

V sobotu pracoval Alber ve West Union Event Center své rodiny, když ho návaly hladu dohnaly ke kuře. Když byl v obchodě, požádal zaměstnance, aby zkontroloval jeho vstupenky na Mega Millions, aniž by si uvědomil, že v Ossianu byl prodán lístek za 1 milion dolarů.

Jak si dokážete představit, Alber byl ohromen, když zjistil, že má tiket za 1 milion dolarů, jediný, který se vyprodal v pátečním losování Mega Million po celých Spojených státech. Byl tak vzrušený, že Albert téměř odešel, aniž by zaplatil za své kuře. Nakonec to udělal, ale na něco jiného zapomněl. Výherní tiket nechal uvnitř prodejny.

Albert se vrátil do centra událostí a řekl svému bratrovi a švagrové o svém štěstí. Tehdy sestře jeho ženy zavolal její sestra. Vedla obchod, kde Albert nechal svůj vítězný tiket, a řekla Albertovi loterie v iowě, Řekla: Tad má lístek tady, řekni mu, ať se vrátí do obchodu a dostane lístek! „

Krátce poté, co jeho švagrová obdržela toto volání, Albert vzal vítězný tiket zpět. Zpráva o jeho vítězství se rozšířila jako požár v komunitách West Union a Ossian. Když dnes předával tiket v sídle loterie Iowa v Clive, řekl: „Myslím, že ve 14:00 označil půlku města. V 17:00 to každý ví. Je to skvělé.“

Co udělá se svými výdělky? Alber plánuje koupit restauraci v Clermontu, kterou vlastní jeho bratr, ale od vypuknutí COVID-19 je zavřená. Alber řekl: „Myslím, že je čas znovu otevřít a teď mám peníze na vydělávání.“

READ  Těžce postižená Česká republika dosahuje 1 milion potvrzených případů

Myslím, že by bylo také dobré hodit nějaké peníze na jeho švagrovou. Víš, ten, kdo to ušetřil, zavolal, aby nechal vítězný tiket v obchodě.

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (není dost písmen!), ale zde je abeceda Iowa ABC:

Ve východní Iowě bylo v roce 2022 otevřeno 23 nových restaurací

Chcete zkusit něco nového, až půjdete příště na jídlo? Ve východní Iowě je tolik možností! Ať už máte náladu na čínské jídlo, mexické jídlo, snídani, sushi nebo hamburgery, máme pro vás vše. Zde je 23 restaurací, které byly dosud v regionu otevřeny v roce 2022:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.