Další ostrovan dělá seznam tábora WJC

Další ostrovan dělá seznam tábora WJC

Včera jsme se zabývali tím, jak pojmenovat čtyři potenciální Newyorčany pro finský tým bootcamp WJC. Aato Ratti, Matthias Rajaniemi, Eto’o Liukas a Alexei Malinin dostanou šanci zúčastnit se WJC v srpnu.

Nyní máme pátou možnost ostrovanů mohl Udělejte si seznam mistrovství WJC. Byl to Thomas Machu Jeho jméno je v seznamu českého tréninkového kempu WJC S 12 dalšími obranami.

Je zřejmé, že Češi neuvedou všech těchto dvanáct obránců, takže Machu (vyslov: Ma-who) bude muset prokázat, že je hoden být jedním z jejich osmi kamarádů, kteří jedou do Edmontonu/Red Deer.

Pokud si nejste jisti, kdo je Macho, jeho výběr v sedmém kole roku 2021 vyberou Islanders. Pravý obránce, který začal rok hrát v několika českých ligách (liga U20, 2. Div, Top Div) a nakonec se přestěhoval do Severní Ameriky, aby hrál USHL s Youngstown Phantoms.

6’4″ pravý obránce vážící 190 liber odehrál v USHL 34 zápasů a zaznamenal šest bodů.

Macho chtěl přejít k NA dříve, ale plánovaný přesun do Omahy byl v září přerušen.

Přesunout do NA mohl Pomozte mu získat místo na seznamu. Je jedním z pouhých tří obránců pozvaných letos do tábora v Severní Americe. Ale samozřejmě by to samo o sobě nestačilo k tomu, aby získal místo. Musí dokázat, že si toto místo může zasloužit tím, že ho bude hrát.

Macho nebyl jmenován do českého kempu pro prosincový šampionát, takže je to pro ostrovní vyhlídky krok vpřed. A může odrážet směr, kterým se jeho hra ubírá.

Podobně jako včerejší příspěvek s finským týmem, uvidíme, jestli to Machu vytáhne, ale pokud bude moci, bylo by to pěkné kývnutí na potenciální skupinu Ailes.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *