Hráči Pokemon Go milují koncept „dokonalé“ funkce Berry Garden.

Hráči Pokemon Go milují koncept „dokonalé“ funkce Berry Garden.
Filip Trahan

Hráči Pokemon Go byli nadšeni z fanouškovského nápadu Berry Garden, přičemž někteří tento nápad popisují jako „dokonalý“ pro mobilní hru.

Zatímco mobilní vedlejší titul Pokemon Go upravil mnoho funkcí, které se nacházejí v hlavní herní sérii, stále existuje spousta z nich, které se nedostaly do telefonů.

Jedním z těchto rysů je koncept výsadby, péče a pěstování bobulí pomocí keřů. I když jsou bobule v Pokemon Go cenným zdrojem, hráči si své vlastní pěstovat nemohou.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní hráč Pokemon Go vytvořil hloubkový koncept mechaniky Berry Garden a fanoušci jsou uchváceni výchozí mechanikou.

Hráč Pokemon Go vytváří „dokonalou“ funkci Berry Garden

a Pojem Sám pochází od uživatele na TheSilphRoad com.subreddit Jmenuje se gameheros, který zveřejnil příspěvek s názvem „Pokémon Go Concept: Berry Gardens & New Bag Management“.

Příspěvek obsahoval dvanáct obrázků, které položily základ konceptu a vysvětlovaly, jak by to fungovalo v mobilní hře.

Berry Gardens budou podle OP fungovat v podstatě podobně jako tělocvičny, budou rozprostřeny po mapě a budou otevřené všem hráčům.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči budou přispívat bobulemi určitého typu do určitých keřů, aby vyrostly výkonnější verze těchto bobulí, a dokonce v zahradě hostit vodního Pokémona, aby keře pomohli rychleji růst.

Fanouškům v komentářích se nápad líbil a vyjádřili zájem mít na mapě hry více bodů zájmu. „Opravdu chci na mapě něco nového. Tohle je perfektní.“

Někteří fanoušci poukázali na to, že podobný koncept již existuje v Harry Potter: Wizards Unite, který byl také vyvinut společností Niantic. „Tuto mechaniku měli v Wizards Unite. 'Semena/zalévání/ostatní hráči leštící úrodu',“ řekl jeden fanoušek. „Fungovalo to tam dobře… takže lze s jistotou říci, že už vědí, jak na to.“

OP také určil způsoby, jak zjednodušit skladování pytlů, zavést nové bobule a další. V závislosti na přijetí komunity si vývojový tým může chtít udělat nějaké poznámky.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *