Tom Cruise rozhodně vypadá, jako by chodil s hvězdou Hayley Atwell v těchto nových wimbledonských fotkách

Zdá se, že pověsti jsou pravdivé! Tom Cruise A Hayley Atwell, Kdo je Říká se, že chodíSpolečně v sobotu vstoupili do finále Wimbledonu. Údajný pár se usmíval a mával nadšeným fotografům, se kterými se setkali při procházce All England Lawn Tennis and Croquet Club v Londýně. Když sledujeme, jak Australanka Ashleigh Bartyová ve třech setech porazila Karolínu Plíškovou z České republiky v poháru žen, jsou Atwell a Cruz viděny sedět vedle sebe a povídat si. Šestá stránka Obrázky Tady).

Společné hvězdy sedmého filmu v Nesplnitelná mise Datum franšízy se poprvé objevilo v prosinci, kdy fotografie zveřejněné The Sun ukázaly, že Cruz a Atwell lze pohodlně vidět na place a držet se za ruce. Je vždy těžké zjistit, zda jsou tyto fotografie herců, kteří dělají svou práci a jednoduše hrají ve filmu písemný vztah, nebo zda jsou tyto okamžiky skriptované. Historie Wimbledonu však ukazuje na to druhé, čímž je dvojice ještě jedna Celebrity páry, které se setkaly na place.

Více od SheKnows

Během výletu se Cruz a Atwell přidali k další osobě Co-star, Pom Klementieff a Atwell dokonce sdíleli Obrázek trojice na Instagramu. Cruz se v neděli podruhé představil ve Wimbledonu s představitelem Isai Morales.

Celý článek si přečtete kliknutím sem.

Řekl zdroj výroby slunce V prosinci se herci „začali objevovat od prvního dne“ na scéně, protože natáčení mělo začít v únoru 2020 v Itálii, ale kvůli pandemii bylo zastaveno.

„Uzávěr a všechny potíže, které s ním byly spojeny, je přiblížily a oni se přiblížili.“ Stalo se to poněkud neoddělitelným, uvedl zdroj o tom, jak je ovlivnila omezení COVID-19 během natáčení filmu. „Setkali se o několik hodin později a ona byla u jeho stánku v Londýně. Pohybují se skvěle vpřed a oba vypadají velmi šťastně.“

READ  Hudba, umění, film a divadlo jsou k vidění, když se Harwich Festival vrací

Film se začal znovu natáčet na podzim roku 2020, ale výroba byla zastavena a začala několikrát, naposledy v červnu, kvůli tomu, že členové skupiny měli pozitivní virus.

Než vyrazíte, klikněte na Tady Vidět páry celebrit s významnými věkovými rozdíly.

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas

Spustit galerii: Matthew Perry, Blair Underwood a všichni celebrity se rozdělí pro rok 2021

To nejlepší z SheKnows

podepsat pro Zpravodaj SheKnows.
Chcete-li získat nejnovější zprávy, sledujte nás Sociální síť na FacebookuA Cvrlikání, A Instagram.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.