Horor Jeremy Irons končí natáčení v Saúdské Arábii

Jeremy Irons, který hraje ve hře Cello, se 9. listopadu 2021 v Londýně zúčastní britské premiéry House of Gucci na Odeon Luxe Leicester Square. (Samir Hussain/WireImage)

Držitel Oscara Jeremy Irons právě dokončil natáčení hororu v Saúdské Arábii.

Natáčení bylo dokončeno na mezinárodních produkcích, cello, tento měsíc dopředu. Ve filmu, který se částečně natáčel v Rijádu a AlUle, hraje Tobin Bell a režíruje ho režisér Darren Lynn Bosman.

Film, který se natáčel také na místě v České republice a Itálii, vypráví příběh začínajícího hudebníka, který zjistí, že jeho nový nástroj stojí mnohem víc, než si původně myslel, protože violoncello je prokleté.

Je adaptován z románu Turka Sheikha, který také napsal scénář. cello, První arabský/mezinárodní fiktivní horor, který bude poprvé uveden na festivalovém okruhu příští rok.

Jeremy Irons (vlevo nahoře) a Tobin Bell (vpravo nahoře) hrají ve filmu Cello, který byl natočen na místě v Saúdské Arábii (mezinárodní)

Jeremy Irons (vlevo nahoře) a Tobin Bell (vpravo nahoře) hrají ve filmu Cello, který byl natočen na místě v Saúdské Arábii (mezinárodní)

Na filmu se podílí také syrský herec Samer Ismail a saúdská herečka Ilham Ali. Film byl také financován saúdskou společností Rozam Media, která také vlastní všechna práva.

Irons, 73, byl nedávno vidět v kriminálním dramatu Dům Gucci, který měl minulý týden premiéru v Londýně.

cello Mohlo by to signalizovat začátek natáčení dalších filmů v Saúdské Arábii.

Později v tomto roce začne Gerard Butler natáčet nový thriller, Kandahár, který se bude natáčet v regionu Al-Ula v království.

Přečtěte si více

Angelina Jolie reaguje na zákaz „ignorantské“ věčnosti na scéně líbání gayů

Kanye West říká, že se stále snaží „zachránit“ svou rodinu uprostřed probíhajícího rozvodu s Kim

Vypnutí Fortnite v Číně uprostřed zásahu proti hraní her

READ  Švýcarští anarchističtí hodináři natočili nejlepší film na filmovém festivalu v Jeonju

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *