West Ham se bude ucházet o českou teenagerskou senzaci Adama Hlose

West Ham je přesvědčen, že je připraven učinit pevnou nabídku útočníkovi Sporta Prog Adamu Hloseovi.

Spolehlivý @ExWHU zaměstnanec West Ham uvedl, že o 19letého hráče zvýšil zájem a je připraven se o něj ucházet v lednu.

Transakce bude pravděpodobně zahájena po příchodu Daniela Křetínského, českého investora, který vlastní 27% podíl ve Spartě Brock a West Hamu.

Zájem West Hamu o Adama Hloška, ​​talentovaného útočníka české Sparty Brocka, kterou vlastní Daniel Kředinsky, vzrostl.

Záložník České republiky Adam Hlosek a záložník Walesu Joe Allen se utkají během fotbalového zápasu kvalifikační skupiny E na mistrovství světa ve fotbale v Kataru 2022 mezi Českou republikou a Walesem 8. října 2021 na stadionu Sinobo v Praze, Česká republika. (Foto Michal Čížek / AFP (Foto Getty Images MICHAL ČÍŽEK / AFP)

Před Credinského příchodem byl London Stadium a manažer David Moyes spojen s jeho příchodem, aby poskytli dlouhodobou možnost nahradit Michaela Antonia.

Hlošek má schopnost hrát tam a zpět, což z něj dělá velmi efektivního člena týmu.

Jeho schopnosti byly uznány mnoha kluby a West Ham bude čelit soutěži o podpis teenagera. Týmy jako Bayern Mnichov, Borussia Dortmund a Juventus patří mezi elitní kluby, které mají o Hlozeka zájem.

Spojení West Hamu s Českou republikou ho však přimělo k přesunu do východního Londýna. Po boku Vladimíra Kufala a Alexe Krla by se do kádru Hammers mohl připojit čtvrtý „český parťák“ Thomas Suzek.

Mladík debutoval za svůj tým Sparty Brock ve věku 16 let a je prvním týmem, který v této sezóně zaznamenal čtyři góly a sedm asistencí v pouhých 15 ligových zápasech. Čtyřikrát si zahrál i v Evropské lize, ale ještě neskóroval.

Senzační čísla zaznamenal Hložek i v minulé sezóně, když v 19 zápasech vstřelil 15 branek a na 11 asistoval.

READ  Kriminalita po celé České republice v 1. čtvrtletí 2023 stoupá: pražské ráno

Kromě toho drží 12 čepic České republiky a gól na jeho jméno. V létě na Euru 2020 byl čtyřikrát vynechán z náhradní lavičky, zejména proti Anglii, kdy se sexová čtvrtina dostala do závěrečné fáze.

West Ham se v lednu nezajímá jen o Hlozeka, Jesse Lingard se může vrátit ke snížené ceně poté, co ztratil podporu v Man United.

Nejhorší zranění Angela Okhpony opustilo West Ham a David Moyes možná bude chtít středního obránce ke Kurtu Zumovi na obranném centru mezi Isou Diopem a Craigem Dawsonem.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *