Switch Online přidává Pokémon Stadium do knihovny Nintendo 64 dnes, nyní

Minulý týden Nintendo oznámilo, že přidá původní Pokémon Stadium do služby Switch Online N64.

Velký den nyní nadešel, s návratem vydání z roku 2000 se „151 originálními Pokémony“ z Pokémon červená verzeA Pokemon Blue verze A Pokémon žlutá verze hry. Stejně jako originál jsou zahrnuty režimy pro jednoho a více hráčů a také minihry.

Bohužel v této verzi nebudete moci přenést Pokémony z titulů Game Boy.

Zde jsou některé další podrobnosti o tomto nejnovějším vydání N64, s laskavým svolením oficiálního PR:

„v Stadion pokémonůVybojujte si to sami se svým vybraným týmem šesti Pokémonů ve čtyřech turnajích v režimu Stadium nebo si to zahrajte proti elitním trenérům Kanto na zámku Gym Leader. Vítězství v kterémkoli z těchto režimů zajistí vašemu týmu šampionů místo v Paláci vítězství, ale dokončením obou režimů se odemkne poslední bitva, ve které můžete vyzvat i posledního bosse.

Hledáte zábavu pro více hráčů? Soutěžte s přáteli v bitvách bez pout s přáteli v režimu Free Battle pro 1 až 4 hráče nebo oslavte sadou devíti miniher v dětském klubu. Může se jmenovat Dětský klub, ale i ostřílení trenéři se dokážou zahřát. V Sushi-Go-Round Kitchen nebo po dosažení nových výšin v Magikarp’s Splash!“

Obrázek: The Pokémon Company, Nintendo

Japonsko má dnes stejnou přezdívku, i když v této oblasti je technicky známé jako „Pokemon stadion 2– Navazující na originál z roku 1998, který byl exkluzivní pro tuto stránku.

Zbývající tituly v aktuální kolekci N64 NSO od Nintenda zahrnují Mario Party 3, Pokémon Stadium 2, 1080 Snowboarding a Excitebike 64. Harvest Moon 64 dostane i Japonsko.

READ  BioWare odhaluje oficiální název pro Dragon Age 4

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *