Switch Online přidává Pokémon Stadium do knihovny Nintendo 64 dnes, nyní

Switch Online přidává Pokémon Stadium do knihovny Nintendo 64 dnes, nyní

Minulý týden Nintendo oznámilo, že přidá původní Pokémon Stadium do služby Switch Online N64.

Velký den nyní nadešel, s návratem vydání z roku 2000 se „151 originálními Pokémony“ z Pokémon červená verzeA Pokemon Blue verze A Pokémon žlutá verze hry. Stejně jako originál jsou zahrnuty režimy pro jednoho a více hráčů a také minihry.

Bohužel v této verzi nebudete moci přenést Pokémony z titulů Game Boy.

Zde jsou některé další podrobnosti o tomto nejnovějším vydání N64, s laskavým svolením oficiálního PR:

„v Stadion pokémonůVybojujte si to sami se svým vybraným týmem šesti Pokémonů ve čtyřech turnajích v režimu Stadium nebo si to zahrajte proti elitním trenérům Kanto na zámku Gym Leader. Vítězství v kterémkoli z těchto režimů zajistí vašemu týmu šampionů místo v Paláci vítězství, ale dokončením obou režimů se odemkne poslední bitva, ve které můžete vyzvat i posledního bosse.

Hledáte zábavu pro více hráčů? Soutěžte s přáteli v bitvách bez pout s přáteli v režimu Free Battle pro 1 až 4 hráče nebo oslavte sadou devíti miniher v dětském klubu. Může se jmenovat Dětský klub, ale i ostřílení trenéři se dokážou zahřát. V Sushi-Go-Round Kitchen nebo po dosažení nových výšin v Magikarp’s Splash!“

Obrázek: The Pokémon Company, Nintendo

Japonsko má dnes stejnou přezdívku, i když v této oblasti je technicky známé jako „Pokemon stadion 2– Navazující na originál z roku 1998, který byl exkluzivní pro tuto stránku.

Zbývající tituly v aktuální kolekci N64 NSO od Nintenda zahrnují Mario Party 3, Pokémon Stadium 2, 1080 Snowboarding a Excitebike 64. Harvest Moon 64 dostane i Japonsko.

READ  Destiny 2 mystery odhaluje The Wish season, poslední sezónu hry

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *