Google již uvádí Android 14 QPR2 Beta 1 pro zařízení Pixel

Google již uvádí Android 14 QPR2 Beta 1 pro zařízení Pixel

Namísto QPR1 Beta 3 Google ve skutečnosti dnes přechází na Android 14 QPR2 Beta 1 pro své telefony Pixel, tablety a Fold.

Spuštění QPR1 se očekává příští měsíc, ale Google již zahájil další čtvrtletní cyklus. QPR2 by se měl ustálit v březnu. Dnešní stavební čísla jsou zvláštní:

  • Zařízení Pixel 5a: AP11.231020.013
  • Pixel 8 a 8 Pro: AP11.231020.014
  • Všechna ostatní zařízení: AP11.231020.013.A1

Pozn„Verze Pixel 8 a 8 Pro ještě nejsou k dispozici, ale jsou oficiálně dostupné.“téměř„.


Zde je vše nové v Androidu 14 QPR2 Beta 1 [Gallery]


Čtvrtletní verze platformy poskytují významnější změny ve srovnání s měsíčními opravami chyb. Mohou nabídnout větší vylepšení uživatelského rozhraní a nové funkce, které nezaručují čekání na další hlavní vydání systému Android. Zároveň jsou QPR relativně stabilní a jsou vydávány spíše jako beta verze než jako vývojářské náhledy. Google oficiálně říká, že je „vhodný pro obecné použití“, ale existují následující problémy:

platforma Android

  • Problém s některými aplikacemi, které používáte meta-data Položka netradičně brání instalaci těchto aplikací systémem.
  • Někdy, když uživatel odemkne zařízení pomocí otisku prstu, nedojde k žádné haptické zpětné vazbě.
  • U zařízení Pixel Fold se někdy poté, co uživatel odemkne zařízení, když je složené, vnitřní obrazovka po odemknutí zařízení nezapne.

Google Apps

  • Rychlá nápověda někdy zobrazuje informace o počasí pro nesprávné místo.

Google identifikuje následující opravy, které údajně pocházejí z QPR1:

  • Opraven problém, který způsoboval pád správce balíčků při instalaci některých aplikací. (Číslo vydání 303849830)
  • Opraven problém, který někdy bránil uživatelům v odesílání zpětné vazby pomocí aplikace Android Beta Feedback. (Číslo vydání 307592531)
  • Opraven problém, který někdy bránil zařízení v připojení k síti 5G, když byla dostupná. (Číslo vydání 306294357)

Aktualizace…


Aplikace Android Beta Feedback je k dispozici na zařízeních Pixel k odesílání problémů. Můžete k němu přistupovat ze šuplíku aplikace nebo prostřednictvím Rychlého nastavení a zaznamenávat chyby v nástroji pro sledování problémů Google, zatímco komunita Android Beta je živá na Redditu.

READ  Fotky Google poskytují uživatelům větší kontrolu nad vzpomínkami na umělou inteligenci

Android 14 QPR2 Beta 1 s opravou zabezpečení z listopadu 2023 je k dispozici pro Pixel 5a, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7, Pixel 7 Pro, Pixel 7a, Pixel Tablet a Pixel Fold a také emulátor Android.

Pokud chcete beta program opustit a získat stabilní veřejné sestavení Androidu 14 QPR1, můžete tak učinit bez vymazání zařízení tím, že se odhlásíte a Neinstaluje se QPR2 Beta 1 aktualizace dnes. Pokud se z programu odhlásíte po Při instalaci Beta 1 nebo jakékoli budoucí aktualizace budou všechna uživatelská data na zařízení vymazána podle obvyklých softwarových pokynů. Zrušení předplatného spustí OTA „downgrade“. Ignorujte tuto aktualizaci a místo toho počkejte na veřejné vydání Android 14 QPR1.

Google

Většina lidí bude instalovat prostřednictvím programu Android Beta, ale můžete také blikat nebo Boční zatížení. Pokud potřebujete pomoc, zde je náš kompletní průvodce instalací Androidu 14.

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *