Street Fighter 6 má skvělé animace vítězství pro dokonalá vítězství

Ryu porazí Luka ničivým shoryukenem.

Nabij ho do zadku, tati Ryo.
Snímek obrazovky: Capcom / Kotaku

špatná zpráva pro třít Všude: Trpět porážkou, aniž byste zranili soupeře Street Fighter 6 Přichází s přidanou urážkou zranění sledováním animace výhry.

Během Japan Expo 2022 byl svědkem přítomnosti Matthew Edwards, ředitel značky Capcom Europe Street Fighter 6 Porazte stání soupeře jako Luke, aniž byste utrpěli jakékoli zásahy. Edwards je poté znovu požádal o dokonalé vítězství, aby mohl pořídit záběry a nahrát je na Twitter. Připravte se, protože výsledky jsou opovrženíhodné: Luke předvádí ty nejlepší bílé boi taneční pohyby, zatímco jeho špinavý úsměv a jídlo se promítají na celou obrazovku. Hrubý.

Edwards komentoval tweet slovy: „Luke je určitě z generace TikTok a teď přemýšlí, jak by vypadaly další dokonalé animace výher.“

Animace vítězství nejsou žádnou novinkou pouliční rváč série. Sagat, odborník na Shadaloo Muay Thai, to udělá Překřížil ruce a žvatlal na obloze Poté, co Mielle setřásl soupeře dovnitř Street Fighter 2. Ryu bude Otočí se zády k soupeři Po složení se složí jako zahradní židle. A místo toho, abychom se šíleně smáli jako Sagat nebo dělali cool pózu jako Ryu, Chun-Li Hodí znamení míru a směje se v Street Fighter 3: Třetí úder Poté, co emotivně prozkoumala tělo svého protivníka. Nikdy se neměňte, Chuuners.

While it’s still unknown if other conditions in SF6 lead to victory animations, it stands to reason that other characters will perform similar post-match antics like Luke. If so, I’m hoping Papa Rio Breakdance stejně jako on Street Fighter V A oznámení Red Bullu 2016 Po úderu do bloku soupeře. Sakra, možná si mohou promluvit Rozvod – Abi Broken Court Jeho velmi žalostné Crash Bandicootův styl Vítězství v animaci? To vše je mimochodem zdarma, Capcom. mluv se mnou.

Street Fighter 6 Spuštění je plánováno někdy v roce 2023.

READ  [Update: Being fixed] Twitter upouští od možnosti „nejnovějšího“ zdroje času na webu a zatím je pro iOS stále k dispozici

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.