Rodák z Rock Island Chason Randle podepisuje s Phoenix Suns NBA

NBA Phoenix Suns V neděli podepsal volný strážce Chason Randle, 28letý rodák z Rock Island, který je nejlepším střelcem v historii basketbalu Rock Island High a historii basketbalu na Stanfordské univerzitě. Soupiska týmu nyní obsahuje 16 hráčů.

V pondělí ráno Rock Island Rocks Basketball tweetnul Randleovi: „Jsme na vás všichni tak pyšní a nemůžeme se dočkat, až vás budeme dál sledovat. Neustále reprezentujte naši show a naši komunitu s citem pro papír.“

Randle (6-2, 185 liber) se objevil ve 119 zápasech kariéry (7 her) s Philadelphií, New Yorkem, Washingtonem, Golden State a Orlandem během čtyř sezón NBA, v průměru 41,5 utkání ve 41 zápasech s Magic v minulé sezóně. Osmadvacetiletý mladík má v sezóně průměrně 5,7 bodu za 36,1% tříbodovou střelbu a 1,8 asistence za 16,1 minuty.

Randle nebyl vybrán v draftu NBA 2015 a kromě zkušeností v NBA a NBA hrál mezinárodně za kluby v České republice, Španělsku a Číně. Randle vystudoval Stanfordskou univerzitu a nechal kardinála jako nejlepšího střelce programu všech dob.

Odehrál 144 her (142 startů) ve čtyřech sezónách na Stanfordu (2011-15), v průměru 16,5 bodu na zápas. Randle dokončil svou vysokoškolskou kariéru jako nejlepší střelec v historii Stanfordu s 2 375 body v kariéře, stejně jako historický světový lídr v odehraných zápasech, odehraných minutách (4791) a tříbodových brankách (304).

Po dvou juniorských (2013-14) a seniorských (2014-15) sezonách byl jmenován do prvního týmu All-Pac 12. Vedl Stanforda k NIT Post-Season Championship a byl jmenován hráčem turnaje. V roce 2011 Randle dokončil svou středoškolskou kariéru v Rocky jako vůdce všech dob v bodování a odskakování.

Kampaň Phoenix Suns 2021-22 začne čtyřdenním předsezónním plánem, který začíná v pondělí 4. října. Phoenix se připraví na sezónu v Sacramentu Kings, odletí domů proti Los Angeles Lakers a navštíví Lakers ve Staples. Center, pak zpět na finální předsezónní zápas proti Portland Trail Blazers.

READ  Vzestup Raducanové a Halepové a pád Plíškové a Muguruzaové v Indian Wells

Další informace o Randle najdete na Webové stránky NBA.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.