Celine Dion ruší show poté, co jí byla diagnostikována vzácná neurologická porucha

Zpěvák Celine Dion Ve čtvrtek zrušila a odložila sérii evropských vystoupení kvůli problémům s „velmi vzácnou neurologickou poruchou“, která ovlivňuje její zpěv. V pětiminutovém videu zveřejněném na Instagramu ve francouzštině a angličtině Celine jasně řekla, že má zdravotní problémy „už delší dobu“. (Přečtěte si také | Priyanka Chopra se začíná připravovat na svůj film s Celine Dion)

„Nedávno mi byla diagnostikována velmi vzácná neurologická porucha zvaná ‚syndrom ztuhlé osoby‘, která postihuje asi jednoho z milionu lidí,“ řekla.

Dodala, že to způsobilo křeče, které „ovlivňují každý aspekt mého každodenního života, někdy způsobují potíže při chůzi a nedovolují mi používat hlasivky ke zpěvu tak, jak jsem zvyklý“.

„Bolí mě, že vám to dnes říkám, znamená to, že nebudu připravená obnovit své evropské turné v únoru,“ řekla zpěvačka svým fanouškům. Řekla, že ji každý den podporovali její synové a tým lékařů, aby zlepšili její stav, „ale musím přiznat, že bojuji.“

Pokračovala: „Všechno, co vím, je zpívat, a to je to, co jsem dělala celý život a to je to, co dělám nejraději.“ Zpěvačka se o křečích zmínila, když začátkem tohoto roku odložila evropské turné. „Chybí mi vidět vás všechny na jevišti, dělat pro vás show,“ řekla a plakala.

Evropské jarní termíny, které měly v České republice začít v únoru, byly posunuty zpět na rok 2024, přičemž osm jejich letních vystoupení bylo zcela zrušeno.

Courage World Tour odstartovalo v roce 2019 a Celine dokončila 52 vystoupení, než pandemie Covid-19 zastavila zbytek. Později zrušila severoamerickou část turné kvůli svým zdravotním problémům.

READ  „Jaký film vás přiměl si všimnout, že herec byl lepší, než jste si původně mysleli?“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *