Google má v posledních hodinách problémy s indexováním nového obsahu

Google má v posledních hodinách problémy s indexováním nového obsahu

Google může mít problémy s indexováním a/nebo poskytováním nového obsahu ve Vyhledávání Google. O těchto problémech dnes ve 14:00 ET přišly zprávy od několika vydavatelů zpráv.

prohlášení společnosti Google. Vyhledávání Google Kontaktujte Dannyho Sullivana Řekl„Slyšel jsem několik rozptýlených zpráv a prověřujeme je.“

40 minut po zveřejnění tohoto článku Google potvrdil, že se jedná o problém s indexováním nového obsahu. Google knihy„Probíhá problém, který zdržuje indexování nově publikovaného obsahu. Pracujeme na určení hlavní příčiny. Můžete sledovat průběh tady Na panelu stavu vyhledávání Google.“

Zprávy. Edward Hyatt, ředitel Newsroom SEO v The Wall Street Journal, knihy„Zdá se, že indexování nového obsahu ve vyhledávání se snížilo kolem 14-15 hodin.“

Potenciální problémy budeme nadále sledovat a pokud se vyskytnou nějaké potvrzené problémy s indexem vyhledávání a zobrazením Google, budeme vás o tomto příběhu informovat.

Vidím, že obsah byl indexován a poskytován Vyhledáváním Google za poslední hodinu, ale Edward Hyatt dodal: „Stávající obsah se stále prochází, ale bohužel ne nové adresy URL.“

A Příkaz umístění U obsahu za poslední hodinu to ukazuje:

Jak však nadále sleduji tento dotaz, zdá se, že se do těchto výsledků vyhledávání přesouvá novější obsah. Sleduji také další zpravodajské weby, které často publikují obsah, a vidím podobné problémy. Zdá se tedy, že s poskytováním nového obsahu Googlem jsou nějaké problémy.

Proč nás to zajímá? Pokud zveřejňujete nový obsah od 14:00 ET, můžete zaznamenat menší provoz z Vyhledávání Google. Není jasné, jak rozšířené jsou tyto problémy a jak ovlivňují vydavatele.

poznámka pod čarou. Zdá se, že při zobrazování nového obsahu ve Vyhledávání Google dochází k problémům, ale nezdá se, že by to souviselo s indexováním, ale spíše se zobrazením. Zde je nový obsah, který byl podle všeho indexován službou Google Search Console:

READ  Princezna z Walesu zahajuje svůj druhý videochat s prezidentem Islandu
GSC

V současné době však vyhledávání Google nenabízí:

Tajemství řízení webu

Google však uvedl, že se jedná o jednoznačný problém s indexováním nového obsahu.

Nyní opraveno. Toto je nyní vyřešeno:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *