Celeste 64: Parts of the Mountain je kousavé (a hratelné) 3D pokračování

Celeste 64: Parts of the Mountain je kousavé (a hratelné) 3D pokračování

Maddy Makes Games slaví šesté výročí Celeste svým dosud nejambicióznějším přepracováním kultovní plošinovky. Celeste 64: Mountain Shards, které můžete Zahrajte si nyní na itch.iosi představuje plně 3D verzi kultovní oblíbené plošinovky pro N64, doplněnou polygonální grafikou a unikátními traverzálními výzvami.

Popis hry zní: „Zažijte znovu kouzlo Celeste Mountain po boku Madeline v této malé, ale srdečné 3D plošinovce. Vytvořená za týden týmem Celeste na oslavu šestého výročí hry.“

IGN požádalo Maddy Makes Games o další informace o vývoji Celeste 64. Není to však poprvé, co byla Celeste přepracována původními vývojáři. U příležitosti svého třetího výročí vydala Maddy Makes Games okouzlující sequel Pico-8 – virtuálního stroje, který emuluje schopnosti 8bitových osobních počítačů z 80. let.

Navzdory vývoji v krátké době obsahuje Celeste 64 překvapivé množství obsahu, včetně dalších scén s hudbou připomínající Super Mario Sunshine. Zahrnuje také dialogy, které se odehrávají po původní hře, což z ní dělá mini-pokračování.

Původní hra Celeste, která vyšla v roce 2018, získala chválu za své ostré ovládání a nezapomenutelnou hudbu. V retrospektivě zveřejněné v loňském roce jsme ji nazvali „jedna z nejdůležitějších transgender her všech dob“.

Celeste 64 by mohla být Nyní je stažen do vašeho počítače se systémem Windows, s verzí macOS vydanou „brzy“. Herní tým aktuálně řeší chyby a pády.

Kat Bailey je ředitelkou zpravodajství IGN a spolumoderátorkou Nintendo Voice Chat. máte nějakou radu? Pošlete jí přímou zprávu na @the_katbot.

READ  Hráči MW3 požadují řešení, protože podvodníci nadále sužují zápasy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *