Fuyu jít na HbbTV

Česká služba Voyo On Demand rozšíří svůj dosah přístupem přes červené tlačítko.

Navíc zprávy digitální rádio4K obsah může začít nabízet od příštího roku. Dodává, že její vzhled HbbTV je v závěrečné fázi testování a je k dispozici na Nova Gold.

Provozovatelem Voyo je Nova Group, jedna z předních vysílacích společností v České republice, a bude využívat HbbTV 2.0, který zahrnuje také DRM, což je zásadní pro ochranu obsahu.

Voyo chce být regionální reakcí na služby jako Netflix, HBO Go (později HBO Max), Amazon Prime Video a – jakmile bude v blízké budoucnosti spuštěno – Disney+. Cílem Novy je udělat z platformy jednoho ze tří nejúspěšnějších hráčů na trhu VOD.

Bude produkovat exkluzivní obsah v podobě „Voyo Originals“, doplněný akvizičními tituly všeho druhu (nejen) z různých částí Evropy.

Voyo v současné době nabízí kolem 2 000 titulů a celkem 11 000 hodin zábavy, z nichž více než polovinu (60%) sledují diváci prostřednictvím televize připojené k internetu.

Přestože Nova v poslední době nezveřejnila údaje o předplatitelích Voyo, Daniel Grunt, vedoucí digitální divize, uvedl, že se počet za poslední rok v České republice zvýšil o 165%. Poslední oznámený počet byl 30 000.

READ  „Vítejte v hotelu California“ a sezóně filharmonického orchestru 2022–23

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *