Veřejné zdraví v okrese Los Angeles hlásí více než 1 000 případů Covid-19 za třetí den v řadě

Los Angeles zaznamenalo v posledních třech dnech nárůst případů koronavirů, od pátku více než 3 000 případů.

Dnes hlásí ministerstvo veřejného zdraví v okrese Los Angeles 1113 nových případů, 4 nová úmrtí a 373 aktuálně hospitalizovaných.

Více termínu

Tím se celkový počet úmrtí v provincii zvyšuje na 24 542 a 1 257 628 COVID-19 případy zatím.

Počet lidí hospitalizovaných s tímto virem v okrese Los Angeles také neustále rostl, podle počtu států vzrostl z 336 v pátek na 373 v sobotu. Od soboty bylo na jednotce intenzivní péče 79 lidí, oproti 83 den před tím.

Průměrná 7denní míra pozitivity testu – považovaná za jedno z nejlepších opatření pro vzestup nebo pokles infekce – byla 2,4%. Před týdnem byla stejná sazba 1,5%. Před měsícem to bylo 0,3%. A přes předpoklady vytvořené časnými trendy epidemie se toto šíření v populaci nad 50 let nevyskytuje.

„Jak se zvyšuje počet případů, roste také nutnost očkovat více lidí. Téměř 100% nových případů se vyskytuje u těch, kteří nebyli plně očkováni,“ uvedla ředitelka krajského veřejného zdraví Barbara Ferrerová. „Všechny naše vakcíny Covid-19 jsou vysoce účinné při ochraně před závažným onemocněním z COVID-19 a znepokojivých proměnných, jako je delta varianta. Stále se zaměřujeme na poskytování vysoce kvalitních vakcín a zdravotních informací rovnoměrně všem komunitám okresu LA s zvláštní zaměření na komunity, které byly těžce zasaženy epidemií. “

Nejlepší termín

podepsat pro Termín zpravodaje. Chcete-li získat nejnovější zprávy, sledujte nás Sociální síť na FacebookuA Cvrlikání, A Instagram.

READ  Jak nepolapitelnost v evoluci primátů dala lidem hlas, který lidoopům chybí | vyvinul se

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *