Hráči Manchesteru United září vítězstvím Portugalska nad Českem

Hráči Manchesteru United se podíleli na všech čtyřech gólech – včetně nečekané vzpruhy pro Diogo Dalota – když Portugalsko v Praze porazilo Českou republiku 4:0.

Portugalsko Posun do čela Ligy A skupiny 2 Evropská liga národů Díky drtivé výhře 4:0 Česká republika Dnes večer ve Fortuna Aréně v Praze.

Výsledek byl z velké části dosažen v Manchesteru, protože hráči Manchesteru United měli přímý podíl na všech čtyřech gólech, včetně nečekané ortézy Diogo Dalot Kde vstřelil své první mezinárodní góly.

Ty přišly po obou stranách A Bruno Fernandes Strike jako Portugalsko převzalo úplnou kontrolu nad hrou během hodiny a Liverpool Diogo Jota Když kývl domů, byl korunován porážkou Cristiano RonaldoKnockdown v krabici pozdě.

Sám Ronaldo byl zakrvácený a pohmožděný během svého 190. vystoupení za svou zemi, ale pro jednou to byli jeho krajané a spoluhráči z Old Trafford, kdo ukradl show v noci, kdy také Česká republika nepropásla penaltu.

Zahrnuta Bernardo Silva A Robin Dias V základní sestavě týmu bylo pět hráčů Manchesteru Fernando SantosDalot měl nejmenší šanci prolomit patovou situaci, protože nikdy předtím za svou zemi neskóroval.

© Reuters

Vrátil se však domů Rafael LiaoJeden gól krátce po půlhodině nasměroval Portugalsko do cesty a odtud se už nikdy neohlédlo.

Bruno Fernandes zdvojnásobil svůj náskok v poločase, když jeho útěk z hloubi nebyl obránci schopen sledovat, takže mu zůstala relativně jednoduchá koncovka. Mario RoyPřejít.

Patrik Schick Ideální příležitost vrátit domácí do hry měl o chvíli později, když VAR po dlouhém přezkoumání rozhodl, že míč ve vápně zpracoval Ronaldo.

Útočník České republiky však jeho penaltu zlikvidoval o břevno a zajistil Portugalsku dvoubrankový náskok i v poločase.

Dalotův druhý byl výběr gólů, když využil nadaný prostor 25 yardů od branky a sedm minut do druhého poločasu zakroutil míč levou nohou do spodního rohu.

READ  Ondrej Kudela: Ministr české vlády kritizoval pozastavení činnosti hráče Slavie Praha v Evropské unii za rasistické chování vůči hráči Rangers Glenn Camara | fotbalové novinky

Portugalec Diogo Dalot slaví 24. září 2022 se svými spoluhráči svůj třetí gól© Reuters

Jota pak přidal čtvrtý gól pro muže Santosu, když zakroutil jednoduchou hlavičkou z bezprostřední blízkosti poté, co Ronaldo vyrazil rohový kop před branku.

Výsledkem je, že Portugalsko se po červnové porážce proti Švýcarsku vrací na vítěznou dráhu, navíc Španělsko dnes večer doma prohrálo se Švýcarskem, díky čemuž má náskok dvou bodů před čelem své skupiny v Evropské Lize národů.

Ronaldo a spol se nyní musí jednoduše vyhnout porážce se svými iberskými sousedy, když se v úterý setkají v Braze, aby si zajistili místo v semifinále Ligy národů UEFA a pokračovali ve své snaze stát se prvními dvojnásobnými vítězi soutěže.

Česká republika naopak klesla na konec skupiny a musí nyní příští týden v St. Gallen porazit Švýcarsko, aby se vyhnula sestupu do druhé ligy.

ID:495346:1false2false3false:QQ:: Z db desktop :LenBod:collect5947:Neexistují žádné informace o analýze dat