SpaceX zahajuje misi Starlink z Cape Canaveral

SpaceX zahajuje misi Starlink z Cape Canaveral

V pondělí Falcon 9 vypustil 23 satelitů Starlink na nízkou oběžnou dráhu Země z vesmírného startovacího komplexu Cape Canaveral Space Force. Start se uskutečnil ve 14:14 a záložní možnosti byly v případě potřeby k dispozici až do 14:48. 15. let posilovače prvního stupně podporující tuto misi. Po oddělení stupně přistál booster na dronu v Atlantském oceánu. Později dnes proběhne historický start z mysu Canaveral. Kosmická loď Boeing Starliner má odstartovat v pondělí ve 22:34. Bude to poprvé, co astronauti poletí na kosmické lodi. Butch Wilmore bude velitelem mise a Sonny Williams bude velitelem mise. Ti dva stráví osm dní na Mezinárodní vesmírné stanici.

V pondělí raketa Falcon 9 vynesla 23 satelitů Starlink na nízkou oběžnou dráhu Země z vesmírného startovacího komplexu vesmírné stanice Cape Canaveral.

K odletu došlo ve 14:14 a pohotovostní režimy byly v případě potřeby k dispozici až do 14:48.

Jednalo se o 15. let první etapy podporující tuto misi.

Po separační fázi přistál booster na dronu v Atlantském oceánu.

Tento obsah je importován z Twitteru. Můžete být schopni najít stejný obsah v jiném formátu, nebo můžete být schopni najít více informací na jejich webových stránkách.

Později dnes proběhne historický start z mysu Canaveral.

Kosmická loď Boeing Starliner má odstartovat v pondělí ve 22:34. Bude to poprvé, co astronauti poletí na palubě kosmické lodi.

SOUVISEJÍCÍ: Historický start Starlineru se uskuteční Pondělí: Jak se dívat

Kosmická loď Boeing Starliner poveze na palubě dva astronauty NASA. Butch Wilmore bude velitelem mise a Sonny Williams bude velitelem mise.

Ti dva stráví osm dní na Mezinárodní vesmírné stanici.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *