Kateřina Sinyakova postoupila do čtvrtfinále Clevelandu Sportovní

Cleveland (AFP)-Česká olympijská vítězka ve čtyřhře Kateřina Siniaková se kvalifikovala do čtvrtfinále tenisového mistrovství, ve středu zvítězila 6: 0, 6: 0 nad Japonkou Naji Hanatani.

Sinyakova s ​​53 pozicemi připustila ve svých šesti servisních hrách pouhé čtyři body a Hanatani v 45minutovém zápase nastavila na 14 bodů. Jednalo se o první bezbrankový tah šampionátu WTA 250, který celý den zdržoval déšť.

„Všechno šlo hladce a všechno tam pro mě bylo,“ řekla Sinyakova. „Měl jsem z toho opravdu radost, protože jsem o tom nic nevěděl, takže jsem to hledal na internetu. Myslel jsem, že jsem hrál opravdu dobře.“

Siniakova a Barbora Krejsikova se začátkem měsíce v Tokiu staly první českou dvojnásobnou mistryní, která získala zlato na olympiádě. Trojnásobný grandslamový šampion letos také vyhrál French Open.

Siniakova 5-foot-9 sklidila bouřlivé ovace od fanoušků na Jacobsově stánku, když se představila jako zlatá medailistka. V prvním kole porazila osmou nasazenou Shelby Rogersovou a ve čtvrtfinále narazí na druhou nasazenou Anett Kontaveitovou z Estonska.

„Nejzvláštnější na tom je, že si můžeme znovu zahrát před vámi, lidi,“ řekla Sinyakova a zamávala davu. „Chvíli to bylo těžké (kvůli omezení COVID-19), ale atmosféra se na turnajích zlepšuje.“

READ  Rodiče před bleskovými hrami pečou žoky tradičního českého cukroví

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *