Exkluzivní režim zobrazení PlayStation 5 Pro bude kombinovat 4K 60fps upscaling a ray tracing; O 28 % rychlejší RAM, o 45 % rychlejší GPU

Exkluzivní režim zobrazení PlayStation 5 Pro bude kombinovat 4K 60fps upscaling a ray tracing;  O 28 % rychlejší RAM, o 45 % rychlejší GPU

Chcete-li získat značku PlayStation 5 Pro s názvem Trinity Enhanced, hry musí obsahovat exkluzivní profesionální režim zobrazení, který poskytuje rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu.

Podle nové zprávy z Hry na doma, označení Pro Enhanced se vrátí z dob PlayStation 4 Pro, aby označovalo hry, které plně využívají výkon systému. V případě PlayStation 5 Pro získají označení hry, které obsahují exkluzivní režim zobrazení Pro, který bude kombinovat PSSR upscaling na rozlišení 4K, stabilní 60 snímků za sekundu a další nebo vylepšené efekty sledování paprsku. To bude umožněno díky rychlejší paměti RAM (28 %) a rychlejšímu GPU (45 %) ve srovnání se základním modelem. V kombinaci s rychlejší RAM a GPU bude Pro o 45 % rychlejší než základní model a zdvojnásobí rychlost zobrazení.

PlayStation 5 Pro také dostane vylepšení CPU, i když nebudou tak významná jako vylepšení RAM a GPU. Existují však některá pozoruhodná vylepšení, protože procesor Zen 2 konzole bude hustší a nabídne tak nižší spotřebu energie, lepší nákladovou efektivitu a menší tvarový faktor.

Říká se, že PlayStation 5 Pro vyjde na konci roku 2024. Jakmile vyjde další, budeme vás o systému informovat, takže sledujte nejnovější zprávy.

READ  Zprávy Google na vašem telefonu Samsung získají vylepšené kódy potvrzení o přečtení

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *