Trusted Leaker dnes na WWDC nenavrhuje žádné MacBooky Pro ani jiná hardwarová oznámení

V reakci na tweet s dotazem, zda na WWDC 2021 budou hardwarová oznámení, záhadný, ale důvěryhodný únik “l0vetodreamNavrhl, aby nic nebylo. V následném tweetu se zdá, že v tuto chvíli vyloučil uvedení nových 14palcových a 16palcových modelů MacBook Pro, což naznačuje, že je ještě příliš brzy na oznámení.


Před konferencí WWDC, která dnes odstartuje Keynote společnosti Apple v 10:00 PST, proběhlo ، nějaké pověsti Na vývojářské konferenci bude oznámen alespoň jeden nový model MacBooku Pro s křemíkem Apple. Zprávy dodavatelského řetězce z prodejen, jako je Nikki Asia A DigiTimes Tvrdili, že masová výroba nových modelů MacBooků Pro začne až ve druhé polovině roku 2021.

Únik také naznačil nové uživatelské rozhraní pro alespoň jednu ze softwarových platforem společnosti Apple, ačkoli nespecifikoval, které z nich, a uvedl, že Apple plánuje oznámit vylepšení rámce inteligentních domů HomeKit.

WWDC je každoroční vývojářská konference společnosti Apple, obvykle zaměřená na software, protože se očekává, že Apple představí iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, watchOS 8 a tvOS 15. Jak je však uvedeno v Stephen Hackett dovnitř Šest barevApple za poslední dvě desetiletí vytvořil na WWDC alespoň jednu reklamu na zařízení se 65 procenty klíčových slov.

Těsně před WWDC 2020 v loňském roce, l0vetodream Přesně odhalte název macOS Big Sur A mnoho dalších podrobností.

READ  Kabel USB-C Wattage Meter od Chipofy je na Prime Day Lightning Deal

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.