Česká republika | Omezení vstupu pro ruské občany – BAL

Efekt – průměr

Česká vláda má oznámit Dále omezí vstup ruských občanů do země.

hlavní body:

  • Od 25. října nebude umožněn vstup na území České republiky ruským občanům, kteří jsou držiteli platného schengenského víza vydaného kteroukoli zemí EU.
  • Ruští občané, kteří opustí svou zemi, aby se vyhnuli mobilizaci, nemají nárok na humanitární víza a nebude jim umožněn vstup do České republiky.
  • Ruští občané, kteří jsou v současné době držiteli povolení k pobytu, nebudou omezení vstupu dotčeni a budou si moci povolení obnovit jako obvykle. Další informace o omezení vstupu jsou k dispozici tady.

Analýza BAL: Ruští občané by měli počítat s přetrvávajícími potížemi se získáním víz při cestách do ČR a dalších zemí schengenského prostoru. Zaměstnavatelé by měli cestu plánovat s dostatečným předstihem, aby se vyhnuli komplikacím a zpožděním.

Toto upozornění poskytla skupina BAL Global Practice Group. Pro další informace prosím kontaktujte [email protected]

Copyright © 2022 Berry Appleman & Leiden LLP. Všechna práva vyhrazena. Žádný digitální dotisk nebo redistribuce pro veřejnost není povolena s výjimkou výslovného písemného povolení společnosti Berry Appleman & Leiden LLP. V případě dotazů kontaktujte [email protected]

READ  Health & Wellness Travel Česká republika: perfektní rodinná dovolená

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.