Ivan Marinovic začíná natáčet svůj druhý celovečerní film Forever Hold Your Peace

Výroba / Financování Černá Hora / Srbsko / Česká republika / Chorvatsko / Slovinsko / Makedonie

podle

Hvězdy komediálního dramatu Tehana Lazovic a Goran Bogdan budou natáčet v Kotorském zálivu.

Režisér Ivan Marinovic

Tento týden černohorský spisovatel a režisér Ivan Marinovič Začne natáčet svůj druhý celovečerní film, ticho navždyv Herceg Novi a na poloostrově Luštica, kde se poprvé objevil, černý špendlík [+see also:
film review
trailer
interview: Ivan Marinovic
film profile
]
koná se.

Film vypráví příběh Dragany (chorvatská hvězda). Tehana Lazovic), nevěsta, která říká, že už v tom nebude pokračovat, až dva dny před svatbou – ačkoliv je vše připraveno a všichni o tom vědí. lisso (veterán thesp Momčilo Pićurić), nemilosrdný patriarcha rodiny ženicha (Goran slovanskýZ černý špendlík), má návrh pro vzpurnou nevěstu: Jděte na krvavou svatbu, zahrajte si ji a další den jděte, kam chcete. Ona souhlasí. Ženich, který ho urazil, však stále doufal, že zůstane. Tradiční svatba zahrnuje řadu absurdních událostí, zalitých alkoholem, střelbou a dynamitem, které postavám přinesou nejhorší osobní obavy.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

Chorvatsko Goran BogdanČerná hora Dejan Djonovič A Dragana DabovichSrbsko Mirjana DjokovičováSeverní Makedonie Nikola Ristanovskij Hrajte také ve filmu, který je popisován jako jednotka. Slovinsko Dominik Estenich Zodpovídá za kinematografii v České republice Michel Reich (určitý druh ticha [+see also:
film review
trailer
interview: Michal Hogenauer
film profile
]
) upraví film.

Marii Stojanovičovou a Ivan Marinović produkují přes Jadran západní v Černé Hoře, zatímco Milan Stojanovič Produkoval Serbia Sense, Veronika Kohrová A Michael Kramer Analogové vidění České republiky, Ankesa Juric Tillich chorvatská kinoráma, Diane Krajewská Krogfilm, Severní Makedonie Jožko Rutar Spok Film ve Slovinsku je na palubě jako koproducenti.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.