Chycený v síti se zapsal do historie českých kin a v éře pandemie je na špičce pokladny

Barbora Chalupová a Vít Klusák v loňském roce dominovali domácí pokladně a stali se tak prvním dokumentem, který tak učinil.

Uvízl v síti Napsali Barbora Chalupová a Vit Closac

2020 vstoupí do historie jako Strašný lektvar Pro mnoho průmyslových odvětví, včetně kin. Vzhledem k opatřením přijatým k boji proti šíření koronaviru byla divadla uzavřena a plány distribuce se několikrát změnily, přičemž první představení byla odložena na následující rok. Zatímco domácí pokladna v České republice měla ve srovnání s předchozím rokem jámu 65% (viz Zpravodaj), Nedostatek dovozu z USA již prospěl domácí výrobě.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

Divadla v České republice byla uzavřena od 13. března do 10. května a znovu od 12. října do konce roku 2020. Místní dokument o internetových podvodnících v režii Barbora Chalopova A Vit ClosacA Uvízl v síti [+see also:
film review
trailer
film profile
]
, Vylezl na vrchol domácí pokladny (viz ZpravodajA toto místo jsem si nechal až do konce roku. Chalopova a Klossack se stali prvním dokumentárním filmem, který dosáhl tak fenomenálního milníku, který překonal americký dovoz a co je nejdůležitější, převládající domácí jízdné.

Ve skutečnosti se domácí komerční produkty staly hlavní konkurencí Uvízl v síti. Po úspěchu českého romantického komediálního filmu v roce 2019 Harbin ženy [+see also:
trailer
film profile
]
(Rekordní první výlet pro Martin Horsco, Který přilákal 1 543 842 diváků, kteří vyplácejí platy divadlům – viz Zpravodaj), Rom-com česko-slovenský Velmi osobní znalosti [+see also:
trailer
film profile
]
Slovenský režisér Marta Ferencová Druhé místo (100 443 diváků se bojí vedení). Třetí várka Bobule Série romantických hraných filmů, 3 Popple [+see also:
trailer
film profile
]
, Následován Agnieszka Nizozemskoživotopis Žonglér [+see also:
film review
trailer
interview: Agnieszka Holland
film profile
]
A další rom-com, Peter Zahradkaje Muž na klíči [+see also:
trailer
film profile
]
(České vydání Alexandra LyelljeVrátit seFilm Společná vazba [+see also:
trailer
film profile
]
). Pět nejnavštěvovanějších filmů v divadlech je tedy pouze místní (koprodukční) produkce. Zvláštní, že ostatní verze Uvízl v sítiA Chycen v mřížce 18+ (Necenzurovaná verze) f Stuck in a Network: Behind the School (Přepis pro školy), přistál na 23Výzkum a vývoj A 32Druhá zkratka Pozice v české pokladně 2020, resp.

READ  Evropský soud žádá Polsko, aby zastavilo hrnčířský důl na českých hranicích

Spad z ohniska změnil chování diváků, kteří se po uzavření kin museli více spoléhat na služby VoD. Předplatitelé místní vysílací platformy Aerofood (Spravováno distribuční společností AerofilmyDesetkrát vyšší než v předchozím roce. Prvními třemi nejsledovanějšími filmy roku 2020 na Aerovodu byly také domácí produkce Jerry HavelkaPokojová komedie přátelé [+see also:
trailer
film profile
]
Na prvním místě je seznam, za kterým následuje Marek SlobodníkCestovní výlet Prostřednictvím Afriky ve vedení A Uvízl v síti. Poptávka po online obsahu vzrostla pětkrát oproti jiné místní službě VoD, DAFilms.czBěhem první vlny. Uvízl v síti Jednalo se o nejsledovanější dokument na DAFilms.cz, poté následoval Greta stoklasaje Kiruna – zcela nový svět [+see also:
film review
trailer
film profile
]
A Vieira Chanyovaje rovně [+see also:
film review
trailer
interview: Viera Čakányová
film profile
]
, Zatímco přátelé Ovládněte třídu beletrie s Martin Dossick A Ondřej ProvazníkDramatická pomsta Staré časovače [+see also:
film review
trailer
interview: Martin Dušek, Ondřej Provaz…
film profile
]
Na druhém místě byla snaha české mumblecore Karle, ty a já podle Bohdan Karazak Nakonec to byl třetí nejsledovanější film.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *