Sirane se sídlem v Delfordu otevírá výrobu v České republice

Nová výrobní základna v České republice

Sirane C&EE se nachází v Hranicích, malém městě ve východní části země, se snadným přístupem k hranicím s Polskem a Slovenskem.

Členem obchodního týmu byl jmenován generální ředitel Michal Šedek a zahájení výroby je naplánováno na únor.

Sirane MD, Simon Balderson řekl: „Naše nová základna v Hranicích bude nedílnou součástí našich plánů expanze na několik příštích let a umožní produkci dostat se do velké části střední a východní Evropy.

„Toto místo je vynikající, nachází se ve středu Evropy, s vynikajícím dopravním spojením, byli jsme schopni jmenovat vynikající tým, počínaje Michaelem a nedávno jsme jmenovali členy prodejního týmu pro region.“

Sirane C&EE nabízí vše, co Sirane ve Spojeném království – flexibilní obaly a výrobky na bázi lepenky, včetně savosti, sáčků, sáčků a obrázků. Zpočátku se výroba v Hranicích zaměří na její absorpční výrobky.

Sortiment odsávání Sirane zahrnuje sací podložky na maso, mořské plody a ovoce, plechy do trouby, biologicky rozložitelné podložky a další. Její sortiment flex zahrnuje bezplastové sáčky a fólie, sáčky na vaření, recyklovatelné sáčky a fólie a mnoho dalších, zatímco sortiment prken zahrnuje lososová prkénka, dortová prkénka, pizza prkénka, susceptorové prkénka, bezplastové zábrany na dřevo.

Carl Hegardi, vedoucí globálního prodeje, dodal: „Po nedávné době strávené s Michaelem v České republice a návštěvách veletrhů s ním pevně věřím, že jsme v dobrých rukou a že Chirane C&EE pokročí od úspěchu k úspěchu.“

Nový areál v Hranicích doplní současné provozy Siranu v Delfordu, Moskvě, Guadalajaře a Kapském Městě.

READ  Český trenérský kop Erica Revena může vyplatit dividendy společnosti Georgia Tech

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.