Biden „předčasně vyhlásil nezávislost na viru“: Chuck Todd z NBC

NBC Chuck Todd Challenge prezident Biden o tom, jak se vypořádat Koronavirus Epidemie, zvláště pod novým omikronová proměnná Což přimělo Bílý dům od pondělí zakázat cestování z několika afrických zemí.

Todd, moderátor „Meet the Press“, to navrhl omikron, z nichž většina případů byla zjištěna v Jižní Africe, nebyla jen zdravotním problémem. Je také politikem současné administrativy, řekl s odkazem na dobu, kdy Biden 4. července „předčasně“ vyhlásil jakési vítězství nad virem.

„V konečném důsledku je to také politický problém,“ řekl Todd v neděli. „Biden běžel zkrotit pandemii a v červenci znovu předčasně vyhlásil nezávislost na viru.“

Prezident Joe Biden v Bílém domě 4. října 2021.
(AP Photo/Evan Vucci)

Biden slíbil, že ‚zavře‘ kryt, ale varianta OMICRON představuje pro vedoucího novou výzvu

Biden oznámil, že Spojené státy dosáhly „převahy“ proti koronaviru z jižního trávníku Bílého domu v červenci 2021. Ale během několika dní po jeho projevu se vysoce nakažlivá delta varianta rozšířila po celé zemi a vedla ke stovkám tisíce dalších infekcí. Zjistilo se, že v roce 2021 zemřelo na tuto nemoc více Američanů než v roce 2020, ke mě Údaje z amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.

Podle údajů CDC bylo v roce 2021 zjištěno, že na COVID-19 zemřelo více Američanů než v roce 2020.

Podle údajů CDC bylo v roce 2021 zjištěno, že na COVID-19 zemřelo více Američanů než v roce 2020.
(iStock)

Varianta OMICRON COVID-19: Musíme omezit cestování z 8 jihoafrických zemí

Todd řekl více o tomtéž dříve v pořadu NBC „Sunday Today“ a řekl hostiteli Willie Guestovi, že se zdá, že Biden nevedl boj proti viru správně.

„Jednou z věcí ohledně jeho reakce na COVID, během posledních pár měsíců, pravděpodobně nebyl tváří reakce na COVID, ne nějakou dobu,“ řekl Todd. „Vlastně ne od té doby, co jsme to oznámili – v červenci, kdy jsme vyhlásili naši nezávislost na viru, jasně předčasné.“

READ  „Mohou se postit, to není moje věc“: Bhumai říká, že bude realizovat projekt Mekedatu | Bengaluru

Chce ale také ukázat prstem na republikánské politiky, kteří bojují proti očkovacím mandátům. Poznamenal, že Biden potřebuje použít svou „kazatelnu“, aby reagoval na „dezinformace o vakcínách“, protože žádná z jeho politické agendy nebude schválena, dokud tak neučiní.

„Toto je připomínka, že musí být více vepředu a soustředit se na reakci na COVID, než tomu bylo doposud,“ řekl Todd.

Nejnovější kmen viru Omicron, který byl detekován v nejméně 10 zemích, odborníci označili za vysoce nakažlivý, není však velkou neznámou, zda jej provázejí mírné nebo závažné příznaky. Dr. Angelique Coetzee, členka představenstva Jihoafrické lékařské asociace, která jako první ohlásila přítomnost varianty, Ona řekla Má „neobvyklé, ale mírné“ příznaky.

Omicron zatím nemá zdokumentované případy ve Spojených státech, ale někteří odborníci se domnívají, že v zemi existují. Bidenova administrativa v pátek oznámila, že omezila cestování z Jižní Afriky a sedmi dalších zemí, Botswany, Zimbabwe, Namibie, Lesotha, Eswatini, Mosambiku a Malawi.

Lidé se v pátek 26. listopadu 2021 seřadí na odlet na letišti Johannesburg v Jižní Africe.

Lidé se v pátek 26. listopadu 2021 seřadí na odlet na letišti Johannesburg v Jižní Africe.
(AP Photo/Jerome Delay)

KLIKNĚTE ZDE PRO FOX NEWS APP

Biden také dříve oznámil, že zákaz cestování z Číny v souvislosti s pandemií bývalého prezidenta Trumpa se rovnal „xenofobii“.

„Potřebujeme jít vpřed s vědou – ne se záznamem hysterie, xenofobie a šíření strachu Donalda Trumpa,“ napsal tehdy Biden na Twitteru.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.