Sandra Lee posílá do České republiky „lásku a modlitby“ po masové střelbě v Praze

Sandra Lee posílá do České republiky „lásku a modlitby“ po masové střelbě v Praze

Sandra Lee je „rozrušená“ poté, co střelec zahájil palbu ve čtvrtek v Praze, pouhé tři bloky od místa, kde byla den předtím.

Hromadná střelba v hlavním městě České republiky zabila nejméně 10 lidí a asi 30 dalších zranila, uvedla česká záchranná služba. Střelec byl také údajně zabit po střelbě v kampusu Univerzity Karlovy.

Krátce poté, co se zpráva o incidentu rozšířila, Lee sdílel zprávu Instagram Její fotka se svým přítelem Benem Youssefem ve městě. V popisku kamenec Food Network poděkoval fanouškům za odhlášení a zároveň potvrdil, že ona a Youssef „odešli z Prahy“ o den dříve ve středu. Dvojice je momentálně v Londýně v rámci evropské dovolené.

Pokračovala: „Jsme v bezpečí, ale je šokující, jak rychle se svět může otočit.“ „Byli jsme necelé tři bloky od místa natáčení. Hodně jsme se bavili o tom, jak je Praha bezpečná. Je to šokující.“

„Žijte každý den naplno. Život je drahý,“ uzavřel Lee. „Posílám lásku a modlitby.“

Snímky z místa zachycovaly studenty, kteří se během střelby schovávali na římse před budovou. Pražský primátor Bohuslav Svoboda uvedl, že katedra filozofie školy byla evakuována.

Univerzita Karlova se nachází v blízkosti známého Karlova mostu na řece Vltavě. Tato škola, jedna z nejstarších v Evropě, je také domovem velké skupiny zahraničních a amerických studentů studujících v zahraničí.

Ministr vnitra Vít Rákošan České veřejnoprávní televizi řekl, že na místě nebyli žádní další střelci a žádné další nebezpečí nehrozí, i když vyzval lidi ke spolupráci s policií.

READ  Poslední olympiáda Shauna Whitea přichází ve finále polodýmky

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *