Andy Reid, trenér starosty Kansasu, o nehodě jeho syna Britta Reida

Andy Reid, hlavní trenér Kansas City Chiefs, poprvé veřejně hovořil o autonehodě svého syna, která dostala pětiletou dívku do kritického stavu, a v neděli řekla: „Moje srdce krvácí pro všechny zúčastněné.“

„Moje srdce jde všem, kteří se podíleli na havárii, zejména té malé dívce, která bojuje o život,“ řekl Reid poté, co Chiefs v neděli večer prohrál Super Bowl LV s Buccaneers z Tampy Bay. . „Nemohu to komentovat víc, než jsem tady. Takže otázky, které máš, musím odmítnout; ale z lidského hlediska mé srdce krvácí pro všechny zúčastněné.“

Britt, syn Reida, trenéra venkovního vedení šéfa, byl ve čtvrtek v noci v Kansas City účastníkem tří autonehod. On necestoval do Tampy na Floridě s Chiefs pro Super Bowl.

Britt Reid se policii přiznal, že řídil vozidlo, které se srazilo s oběma vozy. Řidič vozidla utrpěl život ohrožující zranění a je vyšetřován pro možné poškození, uvedla policejní zpráva.

Policista z Kansas City ve svém prohlášení ESPN uvedl, že Reidovy oči byly podlité krví a policista cítil „mírný zápach alkoholu“. V tomto prohlášení Reid řekl, že si dal dva nebo tři drinky a že si vzal doporučený adrenalin.

Na otázku, zda incident byl rozptýlení pro něj nebo pro šéfy, Andy Reid řekl: „Měli jsme herní plán pro předchozí týden. Rozptylování nebylo rozptýlení, pokud jde o herní plán.

„Z lidského hlediska je to obtížné. Z fotbalového hlediska si myslím, že to není problém.“

READ  Anglie remizovala se skupinou B na Euru 19 v Česku

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *