Anamusa slaví 34 let obřích dýní

Jako rodák z okresu Jones a okresu Anamosa jste oficiálně ani Pumpkinfest nevynechal. Každoroční oslava podzimu a vážení dýní se koná v sobotu v Anamose.

AnamosaPumpkinfest a vážení Ryan Norlin GIANT Pumpkin Vstupují do třicátého čtvrtého roku. Podzimní festival se koná každoročně první sobotu v říjnu. Hlavní ulice Anamosa je uzavřena prodejci jídla a řemeslných výrobků. V komunitním centru Lawrence se koná klasická autosalon, průvod a vážení dýní. Nemůžu vám říct, kolik sobot plných slunce jsem strávila tím, že jsem si na Pumpkinfestu užívala všeho o podzimu.

První Pumpkin Fest byl uspořádán v roce 1989. Akci zahájil Tom Norlin. Byl věnován jeho synovci Ryanu Norlinovi, který přišel o život při nehodě lodi v červnu téhož roku. Tom pěstuje dýně léta a Ryan rád pomáhá. Je logické, že se tato akce každoročně koná na jeho počest. Obří dýňová váha Ryan Norlin.

Facebook přes Anamosa Pumpkinfest a Ryan Norlin GIANT Pumpkin Weigh-Off

Facebook přes Anamosa Pumpkinfest a Ryan Norlin GIANT Pumpkin Weigh-Off

Pokud tedy chcete zažít jeden z nejlepších podzimních festivalů ve východní Iowě, udělejte si v sobotu krátkou jízdu do Anamosy. Podívejte se na obří dýně v Lawrence Center. Ujistěte se, že si vezmete krůtu a sendvičovou nádivku! Udělejte si představení později odpoledne. Podzim není o nic lepší než Pumpkinfest. Alespoň podle názoru tohoto občana Anamosy.

Zábavná místa v Iowě, kde můžete letos na podzim procházet s rodinou

Ať už chcete zůstat blízko domova zde ve východní Iowě nebo si udělat malý výlet, letos na podzim je spousta míst, kam s rodinou zavítat! Zde jsou některé z vašich možností!

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.