Slovenská romantická komedie nadále dominuje tuzemským pokladnám

Slovenská romantická komedie nadále dominuje tuzemským pokladnám

Slovenská romantická komedie „A šťastný nový rok 2“ od Jacoba Kronera vydělala v domácích pokladnách za pět týdnů uvedení 1,11 milionu eur (1,19 milionu dolarů), což je více, než kdy v této zemi natočil jakýkoli hollywoodský film. Teď letos. Její hvězdný běh pokračuje v úspěchu, který tuzemské romantické komedie zaznamenaly v posledních dvou letech, uvádí online zpravodajská služba. Film Nová Evropa.

„A šťastný nový rok 2“ je pokračováním Kronerovy komedie Novoroční polibek, která poprvé nastartovala trend na konci roku 2019, kdy ve svém zahajovacím víkendu ovládla slovenské pokladny s 56555 přijetími a celkovým počtem 337 680 euro. Oba filmy byly produkovány InOut Studio.

Rok odstartovala další úspěšná slovenská romantická komedie Kým nepríde leto v režii Marty Ferenkové (produkce Nunez NFE, koprodukce Trinity Pictures), která se po premiéře 17. února držela první dva týdny na špici hitparády. . Po devíti týdnech v kinech film získal 122 522 záznamů a do 10. dubna vydělal 807 255 eur, uvádí Slovenská asociace distributorů.

Pro srovnání, film The Batman měl 76 844 schválení a 556 952 eur za sedm týdnů, zatímco animovaný film „Sing 2“ měl 89 015 schválení a 538 369 eur za devět týdnů.

S laskavým svolením FNE

Nový slovenský film „Perfect Strangers“, „Known Unknown“ režisérky Zuzany Mariankové v koprodukci s Angry Tiger a En Libre, se loni umístil s 107306 vstupy na druhém místě.

Další romantická komedie, „Far Too Personal“ od Marty Ferenkové, produkovaná Czech Joy Department, v koprodukci s Nunez NFE a slovenským Trinity Pictures, se v roce 2020 umístila na druhém místě se 175 640 vstupy, zatímco „The New Year’s Kiss“ se v roce 2020 umístila na třetím místě. s 78 113 přijatými.

První místo v roce 2020 obsadil další tuzemský film – politický thriller „Scumbag“ v režii Mariany Angel Solkanské a Rudolfa Bermana v produkci CinemArt SK, IN Film Praha a Magic Seven Slovakia s 395 604 zhlédnutími.

Tento článek byl publikován ve spolupráci s online zpravodajskou službou Film Nová Evropapokrývající novinky z filmového a televizního průmyslu ze střední a východní Evropy.

READ  Kam se poděla Tejanova hudba?

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *