Ztlumit 25 trháků filmových titulů | zábava

Pravidelní návštěvníci filmů si možná neuvědomují, kolik recenzí jde do filmu, než bude uveden pro veřejnou spotřebu. Kromě nesčetných konceptů a přepisů má mnoho filmů tituly v hlavní době, které byly zrušeny, nebo dočasně použité zástupné tituly před oficiální identifikací skutečného titulu. K tomu může dojít v kterékoli fázi procesu výroby filmu – dokonce i poté, co film zapouzdřil produkci a plánuje odejít, někdy to záleží na nabídkách konkurzu.

Jiný název by mohl drasticky změnit způsob, jakým diváci film vnímají. Vezměme si například znepokojivý klip „Sní androidi o elektrických ovcích?“ Místo spotu „Blade Runner“; Roztomilá „dvojčata“ Kronenbergova psychologického hororu „Dead Ringers“; „The Lunch Bunch“ přes chladič vypadající „The Breakfast Club“; Nebo skvělý film „Každý přijde k Rickovi“ před sofistikovanějším a jemnějším filmem „Casablanca“ – stejně jako hlavní muž ve filmu.

Pro tento seznam Skládaný Prohledejte historii filmů a najděte 25 populárních filmů, které původně měly různé názvy. Zde je pohled na tvůrčí proces, proč se některým z našich oblíbených filmů říká něco úplně jiného.

Mohlo by se vám také líbit: Chyby ze 100 nejhorších filmů všech dob

READ  EMDB 4.13 - Newwin

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.