Zdá se, že opravné poznámky pro Guilty Gear Strive 1.19 snižují šance na odhalení obsahu DLC pro sezónu 2 tento víkend… ale ne tak docela

Zdá se, že opravné poznámky pro Guilty Gear Strive 1.19 snižují šance na odhalení obsahu DLC pro sezónu 2 tento víkend… ale ne tak docela

Dočkáme se v CEO 2022 nového teaseru nebo traileru?
I když Guilty Gear Strive je velký Aktualizace sezóny 2 Začátkem tohoto měsíce nepřišly spolu s novým DLC pro postavy ani škálování a mechanické úpravy, takže hráči byli zvědaví, kdy dorazí první část druhé sezóny.

Po přistání CEO 2022 tento víkend mnoho fanoušků doufalo, že toto oznámení postavy uvidí během Strive Finals, ale nově vydané poznámky k opravě 1.19 pro nadcházející aktualizaci naznačují něco jiného – rozhodně to není nemožné.

Podle Arc System Works, Oprava verze 1.19 Bude obsahovat pouze několik oprav chyb pro May, Faust, Zato-1, Ramlethal a I-No, aniž by výslovně zmínil nějaké nové postavy.


Vzhledem k tomu, že aktualizace má vyjít příští pátek, 1. července, vypadá to, že by byl ideální čas na stažení prvního obsahu ke stažení pro sezónu 2, pokud by byl odhalen u generálního ředitele.


Vzhledem k relativně velkému množství práce a zdrojů potřebných k testování, schvalování a vydávání jednotlivých aktualizací videoher je nerozumné očekávat další v tak rychlém sledu.


Pokud by stíhačka Strive byla v naší blízké budoucnosti nová, ArcSys by aktualizace spojil dohromady.


Veletrh Guilty Gear Streifer.  1.19 Poznámky k opravě obrázku #1

Kliknutím na obrázky zobrazíte větší verzeZatímco generální ředitel by byl v podstatě perfektním prostředím pro velké oznámení, také dává smysl, že se studio bude chtít v tuto chvíli zdržet předvedení čehokoli Guilty Gear, aby neodvedlo pozornost od DNF Duel, který bude spuštěn v roce za pár dní 28. června.

READ  WhatsApp získává lepší hlasové zprávy


Rozhodně tu nebudeme sedět a říkat, že Strive DLC tento víkend nevyjde, protože stále existuje velmi dobrá šance, že nakonec něco uvidíme, i když je to daleko v budoucnosti.


Při pohledu zpět na generálního ředitele pro rok 2021 koncem minulého roku ArcSys právě představil soubor Krátká upoutávka na Baconův příchod V GGST odhaluje svou skutečnou hratelnost a její vydání přijde o celý měsíc později.


Velmi podobná situace může nastat v neděli večer na finále Strive, i když ArcSys a Alex Jebailey zatím o ničem škádlení mlčí.
Vzhledem k tomu, že většina oznámení o postavách pro Strive byla doposud spojena s velkými ligami, dalším nejpravděpodobnějším místem, kde uvidíte bojovníka ze sezóny 2, bude až Evo 2022 v srpnu.


Samozřejmě budeme vědět jistě, že přijede v neděli večer, ale jen bychom vám doporučili, abyste si zatím nevkládali naděje do něčeho velkého.You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *