Zde je náš první pohled na motorovou pilu Juliette Lollipop

Zde je náš první pohled na motorovou pilu Juliette Lollipop

Dragami Games – tým stojící za nadcházejícím remakem klasického Lollipop Chainsaw – nám poskytl první pohled na hlavní dámu Juliet Starlingovou.

Loni to řekl producent remaku Chystaný remake kultovní klasiky Lollipop Chainsaw nepřinese rozsáhlé změny v příběhu ani designu Od původní hry to zahrnuje veškeré možné změny vzhledu její hlavní postavy, roztleskávačky Juliet.

10 dalších vzrušujících her, které se nemůžeme dočkat, až si zahrajeme v roce 2023 – jak jste navrhovali!

S laskavým svolením Silvestra tweetZdá se, že tým dodržel slovo. I když je to jen malý letmý pohled, konečně jsme se poprvé podívali na Juliet v novém vzhledu, která stále seká hordy zombíků v civilu, kterou můžete vidět níže:

Je pravda, že toho není moc co pokračovat, ale měla by to být vítaná zpráva pro ty, kteří byli nervózní z plánů aktualizace hack-and-slasher na rok 2012.

Studio se většinu minulého roku snažilo hráče přesvědčit Nadcházející remake Lollipop Chainsaw nebude mít zásadní změny v příběhu ani designu Ještě z původní hry Několik řádků z původní reklamy projektu Zmatení fanoušci.

READ  Recenze F1 2021: Codemasters přidává příběh a udržuje závodní simulaci naživu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *