Zápas mezi Spojenými státy a Českou republikou má zásadní dopady na olympijské čtvrtfinále | buvolí sporty

Každý další americký olympijský tým, který vyhrál zápas alespoň o 54 bodů – týmy 1992, 1996, 2012 a 2016 se každý zúčastnil jedné takové soutěže – šel získat zlatou medaili.

A možná to na pár dní umlčilo některé pochybnosti o tom, zda tento americký tým byl dost dobrý na to, aby to všechno vyhrál.

„Pokud vyhrajeme, bude to mít za následek zbytek toho, co bylo řečeno, bezútěšné a bezútěšné,“ řekl Jerry Colangelo, generální ředitel mužského národního basketbalového týmu USA. „Pokud nevyhrajeme, lidé budou mít šanci střílet na kohokoli a kolik chtějí, z jakéhokoli důvodu.“

Pohled na mužské pole směřující k finálovým zápasům v multiplayeru:

Mužský stadion bude o víkendu z vyřazovací fáze redukován z 12 týmů na osm, přičemž čtvrtfinále se odehrají v úterý v Saitamě. Vítězové tří skupin a také nejlepší dvojka se umístí na prvních čtyřech místech. Dalšími dvěma vítězi druhého místa a dvěma nejlepšími týmy na třetím místě budou spodní čtyři nasazené čtvrtfinalisty.

Francie (2: 0) je vítězem skupiny, ať se stane cokoli v sobotu proti Íránu (0: 2). Vítězem zápasu mezi Spojenými státy a Českem bude 2-1 a obsadí druhé místo. Poražený klesne na 1–2 a bude muset doufat, že postoupí jako jeden z nejlepších týmů na třetím místě.

READ  Dnes Sport v TV 26. 12. |

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.