Poslední: Anglie se kvalifikuje do finále Euro 2020 a porazila Dánsko | zábava

Nejnovější zprávy z mistrovství Evropy ve fotbale:

Anglie míří do finále evropského šampionátu poté, co porazila Dánsko 2: 1 v prodloužení.

Brankář Kasper Schmeichel zachránil penaltu anglického kapitána Harryho Kanea, ale útočník skóroval z odrazu ve 104. minutě.

Dánsko hrálo druhou polovinu prodloužení s deseti muži, protože náhradník Matthias Jensen se zranil a tým už nebyl schopen provést další změny.

90 minut skončilo 1-1.

Anglie se v neděli ve finále na stadionu ve Wembley setká s Itálií.

Anglie a Dánsko míří do prodloužení, protože v semifinále mistrovství Evropy je skóre 1-1.

Ve druhé polovině nepadly žádné góly, ale oba týmy měly šance.

Brankář Kasper Schmeichel zachránil v 55. minutě hlavičku anglického obránce Harryho Maguireho, v 59. minutě byla zachráněna střela dánského útočníka Kaspera Dolberga.

Na konci prvního pololetí v semifinále mistrovství Evropy Anglie a Dánsko remizovaly 1: 1.

Dánský záložník Mikel Damsgaard se ve 30. minutě ujal vedení svého týmu přímým kopem, Anglie vyrovnala, když si ve 40. minutě připsal vlastní gól dánský kapitán Simon Kjaer při pokusu o zastavení.

Na stadionu ve Wembley začal semifinálový zápas mistrovství Evropy mezi Anglií a Dánskem.

Vítěz bude v neděli ve finále čelit Itálii. Tento zápas se také uskuteční ve Wembley.

Anglie kapitán Harry Kane dal jeho protějšek Simon Kerr anglické tričko s číslem 10 před začátkem zápasu. Christian Eriksen nosí v Dánsku dres s číslem 10, ale chybí po infarktu v úvodním zápase týmu. Vzpamatovává se z nehody.

Dánsko a Anglie se připravují na přípravu ve Wembley, necelou hodinu před výkopem v semifinále mistrovství Evropy.

Jako první vyšli dánští brankáři a dánští fanoušci jásali a mávali červenými a bílými vlajkami na svých sedadlech. Brzy nato vyběhli na hřiště angličtí brankáři a poté plné týmy obou týmů zahájily zahřívací rutiny.

READ  Rwanda patří mezi nejbezpečnější země pro sólové cestovatele | nové časy

Bukayo Saka byl povolán Anglií na semifinálový zápas mistrovství Evropy proti Dánsku jako náhrada za křídla Jadona Sancha.

Saka vynechal vítězství Anglie 4: 0 nad Ukrajinou ve čtvrtfinále kvůli blíže neurčenému lehkému zranění.

Jinak se Anglie nezměnila.

Dánsko bude hrát stejný tým, který začal ve čtvrtfinále vítězstvím 2: 1 nad Českou republikou.

Anglie šla na stadion ve Wembley 90 minut před semifinálovým zápasem mistrovství Evropy proti Dánsku.

Hráči vyšli s kapucí a tepláky na zdraví davu. Anglická kapela je přivítala melodií.

Vítěz bude ve finále čelit Itálii.

Fanoušci začali přicházet do Wembley jen několik hodin před semifinálovým zápasem mistrovství Evropy mezi Anglií a Dánskem.

Vítěz zápasu se v neděli potká ve finále s Itálií.

Atmosféra také vřela mimo stadion, když fanoušci zapalovali pochodně, kopali míčky vysoko do vzduchu a zpívali skandování jako „Jsem Anglie, dokud nezemřu“. V Dánsku bylo mnohem méně fanoušků a někteří měli vikingské přilby a dánské vlajky.

Očekává se, že se zápasu zúčastní asi 60 000 fanoušků.

Starosta Říma chce, aby byl olympijský stadion otevřen pro masy, aby sledovaly Itálii ve finále evropského šampionátu na velkých obrazovkách.

Virginia Raggi zveřejnila zprávu na Twitteru italskému olympijskému výboru den poté, co v neděli na londýnském stadionu ve Wembley zvítězila nad penaltami a porazila Španělsko.

Navrhuje zobrazit finále na obrazovkách na stadionu „se sníženou kapacitou, aby byla dodržena opatření proti COVID“.

Stadion hostil tři zápasy Itálie ve skupinové fázi a čtvrtfinálový zápas mezi Anglií a Ukrajinou na Euro 2020.

Dánský fotbalový svaz pozval 40 fanoušků na cestu do Londýna pronajatým letadlem, aby sledovali, jak národní tým země čelí Anglii v semifinále mistrovství Evropy.

Fotbalovým fanouškům z jiných zemí byl tento týden zakázán účast na zápasech na stadionu ve Wembley kvůli omezením koronaviru v Británii.

READ  Cedar Rapids postupuje kupředu se svými plány na změnu greenway podél řeky Cedar

Dánská federace říká, že šťastní fanoušci vybraní k letu oficiálním letem delegace budou v „bublině a nebudou v kontaktu s ostatními“.

Federace rovněž uvádí, že přibližně 7 900 vstupenek na zápas bylo prodáno Dánům žijícím v Británii a bylo jim zasláno přibližně 5 000 dánských vlajek „takže Wembley bude co nejčervenalejší“.

V úterý se ve Wembley objevilo téměř 60 000 fanoušků, když Itálie v prvním semifinálovém zápase porazila Španělsko na penalty. Podobné číslo se očekává u druhé.

Bude to Anglie nebo to bude Dánsko proti Itálii ve finále evropského šampionátu?

Oba týmy nastoupí ve druhém semifinálovém zápase na stadionu ve Wembley.

Anglie doposud na Euro 2020 neprohrála žádný zápas ani nepřijala gól a bude hrát na svém národním fotbalovém stadionu.

Dánsko prohrálo dva zápasy a ztratilo svého nejlepšího hráče. Záložník Christian Eriksen utrpěl v úvodní hře týmu zástavu srdce a musel být na hřišti resuscitován kardiostimulátorem. Nyní se zotavuje doma, ale může se zúčastnit finále.

Je to nejvzdálenější vzdálenost, kterou Dánsko od vítězství na mistrovství Evropy v roce 1992 urazilo na významném fotbalovém turnaji.