Okres Los Angeles ohlásil první známé případy variant koronaviru, které byly zjištěny v Jižní Africe a Brazílii

Ve středu úředníci v oblasti veřejného zdraví oznámili vznik dvou variant, které jsou potenciálně nakažlivé pro virus Corona, z nichž jedna byla poprvé identifikována v Jižní Africe a druhá v Brazílii, v Los Angeles.

Upravená verze viru, který byl poprvé identifikován v Jižní Africe, známá jako varianta B.1.351, byla nalezena minulý týden v jednom případě. Mezitím byl ve třech případech nalezen další znepokojivý druh poprvé detekovaný v Brazílii, známý jako varianta P.1.

„Ačkoli se jedná o první případy hlášené z Jihoafrické republiky a Brazílie v okrese Los Angeles, je možné, že existují další případy, které nebyly objeveny ani diagnostikovány,“ uvedla ve středu v hypotetickém prohlášení ředitelka veřejného zdraví Barbara Ferrerová.

Ferrer řekl, že je to proto, že „velmi málo“ vzorků viru Corona v kraji podléhá genetickému sekvenování, aby se určil typ varianty.

„CDC klasifikovalo varianty v Jižní Africe a Brazílii jako proměnné vzbuzující obavy, protože je pravděpodobné, že budou spojeny se zvýšenou a sníženou přenositelností,“ uvedla Ferrer. „Identifikace těchto proměnných zdůrazňuje potřebu obyvatel Los Angeles County, aby nadále dělali vše, co je v našich silách, aby přijali opatření na ochranu sebe i ostatních.“

Znepokojující je také Ferrer, většina pozitivních vzorků provincie COVID-19, které byly během minulého týdne geneticky analyzovány, se ukázala jako varianty znepokojení.

Ferrer uvedl, že z téměř 70 vzorků, které byly minulý týden znovu analyzovány v okrese Los Angeles, se 64% vzorků ukázalo jako varianta poprvé identifikovaná ve Velké Británii a 20% „byla variantou zájmu v Kalifornii“.

Řekla, že „významný nárůst“ v pozitivních případech u varianty z Velké Británie odráží trendy pozorované v celé zemi, „protože se nyní předpokládá, že se tato varianta šíří více“.

„Připomínáme, že zatímco posloupnost vzorků není vybrána náhodně, zvýšení procenta identifikovaných proměnných je pravděpodobně spojeno se zvýšenou cirkulací známé odchylky,“ uvedla Ferrerová.

READ  Studie: COVID-19 je smrtelnější a způsobuje vážnější onemocnění než chřipka

Dodala, že další varianty koronaviru, které byly objeveny minulý týden, zahrnují tři případy typu, které byly poprvé identifikovány v New Yorku.

„Vzhledem k tomu, že většina proměnných identifikovaných tento týden v okrese Los Angeles jsou rušivé proměnné, je důležitější než kdy jindy, abychom přijali mnoho opatření, zejména při jejich opětovném otevření,“ řekla Ferrer.

Objev variant z Brazílie a Jižní Afriky v okrese Los Angeles přichází jen dva dny po vyhlášení státu První případ vznikající proměnné „dvojitý mutant“ Který údajně pochází z Indie. V současné době však není jasné, zda je tento konkrétní mutant infekčnější nebo rezistentnější na stávající vakcíny.

Navzdory nárůstu variant koronaviru mezi pozitivními případy COVID-19 v této oblasti, Gavin Newsom gov. Oznámeno v úterý Země plánuje zrušit většinu svých epidemiologických omezení 15. června, pokud se počet infekcí a očkování bude i nadále ubírat správným směrem.

To by se mohlo stát výzvou, protože některé z hlavních ukazatelů epidemie byly minulý týden stabilizovány v okresech Los Angeles a Orange.

Ferrer uvedl, že okres Los Angeles se doposud vyhnul prudkému nárůstu nových případů koronavirů, které sužují jiné části země – v důsledku očkování a snahy o změnu chování omezující šíření nákazy.

Ale druhý týden zůstala upravená míra případů v regionu – klíčová metrika při určování, které kraje mohou pohybovat úrovněmi – po týdnech strmého a důsledného poklesu na 3,1 nových případů na 100 000.

„To odráží to, že i když počet našich případů zůstává relativně nízký, nepokračujeme v výrazném poklesu počtu nových případů,“ uvedla Ferrer. „Případy už neustupují. Vyřešili jsme to.“

Ve středu hlásil okres Los Angeles 479 nových případů koronaviru a 53 dalších úmrtí souvisejících s COVID-19, čímž se celkový počet případů v regionu zvýšil na 1 223 174 a 23 340 úmrtí.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *