YouTuber zrekonstruoval dvě chatky v rustikálních italských Alpách a stalo se to virální

Po letech cestování po světě se grafický designér Martijn Doolaard rozhodl najít odlehlé místo, které by bylo domovem.

Doolaard hledal dobrodružství a koupil nemovitost v Itálii.

YouTube: @MartijnDoolaard


Před patnácti lety pracoval Martijn Doolaard na plný úvazek jako grafický designér v Amsterdamu, ale chtěl ve svém životě více dobrodružství, a tak začal Cestovat kolem světa na kole a zdokumentován na YouTube.

Poté, co strávil několik nocí kempováním v ohromující krajině, přemýšlel, jak by si z takového místa mohl udělat domov. „Říkal jsem si: ‚Jak tam vlastně můžete žít místo kempování na jednu noc‘,“ řekl Insideru.

V roce 2021, když stále žil na plný úvazek v Amsterdamu, začal hledat odlehlé nemovitosti v horách, začal ve Španělsku a poté prozkoumal možnosti v Itálii.

Po čtyřech týdnech cestování po italských Alpách ve svém obytném voze při hledání inzerovaných území objevil pozemek, který se rozhodl udělat si domov: méně než šest akrů půdy v Pemonu na severozápadě Itálie, za které prý zaplatil. 21 000 €. (21 600 $) za.

Vymyslel dvě kamenné chatky, které Dollard plánoval proměnit v domov. Postavené v roce 1903, řekl, vypadaly jako stodoly nebo útulky pro zvířata v době natáčení.

„Jsou to holé kosti. Jsou to v podstatě čtyři stěny a děravá střecha,“ řekl ve videu a dodal, že zde není vodovod, záchody ani elektřina.

Nyní 38letý Doolaard již rok zveřejňuje videa ze své renovace a jeho kanál se rozrostl z několika stovek odběratelů na více než 400 000. Jeho platforma YouTube mu nejen umožnila financovat jeho projekt, ale také ho motivovala a poskytovala komunitu. podporu a rady, když procházel rekonstrukcí.

READ  Tropical Storm Earl se připojí k Danielovi v Atlantiku

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.