Liga národů UEFA: Remíza Španělsko-Portugalsko, Česká republika před Švýcarskem

Třetí edice Liga národů UEFA Pokračování ve čtvrtek ve městech po celé Evropě Speciální zápasy vysílané v celé Fox Sports Family Network (A streamováno v aplikaci FOX Sports).

Napínavé utkání mezi iberskými rivaly Španělskem a Portugalskem se ve čtvrtek odehrálo na Estadio Benito Villamarín ve španělské Seville, kde jejich zápas skončil remízou 1:1. Jinde, na pražském stadionu Sinobo, porazila Česká republika Švýcarsko 2:1.

Španělsko a Portugalsko, Ronaldo odchází před zápasem Ligy národů UEFA, národní hymny

Podívejte se na vystoupení týmů a národní hymny před zápasy Ligy národů UEFA mezi Španělskem a Portugalskem, Cristiano Ronaldo.

Zde jsou nejlepší hry.

Španělsko 1, Portugalsko 1

Fotbalová branka!

Portugalsko zaklepalo na dveře brzy, ale poté, co se po rychlém brejku trefil Alvaro Morata, Španělsko se brzy dostalo do vedení.

Alvaro Morata porazil Španělsko 1:0 a porazil Portugalsko

Španělsko porazilo Portugalsko 1:0 v zápase UEFA Nations League Alvara Moraty.

Hra na zem!

Jak Ricardo Horda vstřelil svůj první gól za Portugalsko – vyrovnal v 81. minutě.

Ricardo Horda remizoval Portugalsko 1:1 se Španělskem

Ricardo Horda skóroval v 82. minutě Ligy národů UEFA a remizoval Portugalsko se Španělskem 1:1.

Česká republika 2, Švýcarsko 1

Byli venku!

Díky defenzivnímu poklesu Švýcarska a tomuto jemnému gólu Johna Kucha byla Česká republika první ve skupině.

Český útočník John Kuzta trefil snadný gól

Česká republika brzy vedla proti Švýcarům v Lize národů UEFA.

Vyvažte to

Ve 43. minutě Švýcarsko opět srovnalo s českými hráči a skórovalo pod tyčí Nové Okaforu.

Ohromující švýcarská sestava vede nejvyšší metou Nova O’Connor

Ohromující švýcarská sestava vede nejvyšší metou Nova O'Connor

Švýcarsko remizovalo proti Česku 1:1. Po dokončení této krásné scény ze švýcarské strany Nova Okafor odpálil branku na horní polici.

READ  Český maloobchodní růst v červnu zpomaluje

Je oprávněn

Gupta opět předvedl skvělé kroky, pomohl svému týmu dostat se do vedení a posoudil míč obránce jako svůj vlastní gól.

John Kuzta poslal míč mimo obránce a postavil Česko na 2:1 do vlastní branky.

John Kuzta znovu skóroval, tentokrát nechal obránce vést v České republice UEFA Nations League 2:1. Bylo to stanoveno jako vlastní cíl.