White Rock City Orchestra je zpět s nábřežní párty – Surrey Now-Leader

White Rock City Orchestra je zpět s nábřežní párty – Surrey Now-Leader

sSobotní koncert White Rock City Orchestra na nábřeží znamenal pro kapelu konec skvělé sezóny a předzvěst lepších dnů pro živou hudbu všeho druhu ve městě.

Po dnech mraků a deště se slunce proměnilo včas na koncert Free Lunch Concert, který v Memorial Park společně prezentovalo City of White Rock a Muzeum a archiv White Rock, a zvýšil návštěvnost této události, první osobně koncert orchestru za více než dva roky.

Živě popsal to, co MC Bevin van Liempt popsal jako „malou ochutnávku“ repertoáru orchestru, který mísí profesionální a dobrovolné amatéry, kterých je nyní po minimu z éry COVID 15 asi 30.

Mix klasického světla a klasických standardů, plus nějaká ta filmová partitura, vypadal, že dělá tu správnou notu s vděčným sedícím publikem, ale i kolemjdoucími na promenádě, kteří se zastavili, poslouchali a pokračovali.

„Na náměstí bylo připraveno 150 židlí a všechny byly plné,“ řekla WRCO Maestra, Paula DeWitt.

„Ale kolem stála a poslouchala spousta dalších lidí – řekl bych, že koncert poslouchalo celkem asi 250 lidí.

„Bylo to skvělé, když tam bylo tolik lidí – atmosféra byla kouzelná.“

K tomuto kouzlu přispěla hostující houslistka Luna Lee, která se připojila k orchestru ve Vivaldiho jarním hnutí ovlivněném ptáky. čtyři období Koncert.

Zdrobnělá Lee – studentka koncertní mistryně Moniky Nidzilko – na svých osm let extrémně vyzrálá a sebevědomá – se ve skladbě obdivuhodně obviňovala.

„Celou cestu mě sledovala (utíkat),“ řekl DeWitt. „Byl jsem velmi dojat.“

Orchestr, který musel zrušit Händelovu vánoční show 2020 Mesiáš Kvůli COVID omezením a od té doby se natáčela videa, znovu se objevila na živé scéně s Bravura. Vstup pro zápasníky od českého skladatele Fučíka Schuberta vojenský pochod A slavný Císařský valčík od Johanna Strausse II.

READ  Polsko, Česká republika a Švédsko odmítají hrát kvalifikaci mistrovství světa 2022 v Rusku poté, co zaútočily na Ukrajinu

Dvě tango v Jižní Americe – El Choclo A La Comparcita (objevilo se v předchozím videu WRCO financovaném městem) K němu se připojuje temperamentní verze slavné tarantule od Luigiho Denzy. Lanovka-Funicula.

Program završil výstižnou ukázkou atmosférické a idiomatické kombinace vlastností Klause Bidelta Piráti z Karibiku výsledek.

Zkouška WRCO bude pokračovat na podzim v rámci přípravy na vánoční večírek 3. prosince ve White Rock Baptist Church s nadcházejícím „poperovým“ triem The Volare Tenors – nedávno zdůrazněno Kanada má talent.

„Nedávno dostali grant na to, aby jim někdo zařídil žebříčky pro vystoupení s orchestrem, takže očekávám, že některé z nich zkusíme,“ řekl DeWitt.

Zopakovala, že orchestr neustále hledá nové členy komunity – za předpokladu, že mají alespoň 6. úroveň Torontské konzervatoře, aby zvládli své nástroje (další informace najdete na webových stránkách wrco.ca – na stránce jsou také informace o tom, jak postupovat to darovat orchestru.)

DeWittová uvedla, že se jí obzvlášť ulevilo přijetí, kterého se orchestru v sobotu dostalo.

„Mám pocit, že White Rock skutečně podporuje jejich kapelu, a to jak finančně, tak účastí lidí,“ dodala.


[email protected]
jako jsme my Facebook a následujte nás Cvrlikání

White Rock klasická hudbaŽivá hudba

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *