Virtuální oslava „Vítejte doma, veteráni“ pro veterány z Wyomingu

Guvernér Mark Gordon oznámil, že společně s výborem veteránů ve Wyomingu oslaví v úterý 30. března v 10 hodin ve Washingtonu uvítací den veteránů ve Wyomingu.

Prohlášení uvedlo, že obřad bude obsahovat projevy guvernéra Gordona, generálmajora Grega Portera, vrchního velitele ve Wyomingu a předsedu výboru veteránů Travise Dittyho.

„Uvítací den byl kodifikován do státního práva během 61. legislativního zasedání 30. března každého roku, což je datum, kdy měly americké bojové síly vstoupit do Wyomingu po návratu z války ve Vietnamu v roce 1973,“ uvádí se v prohlášení. řekl.

Prohlášení zdůraznilo, že všichni veteráni z Wyomingu, zejména ti, kteří se účastnili korejské války a války ve Vietnamu, a další veteráni, kterým nebylo po návratu domů náležitě poděkováno, jsou zváni, aby byli svědky této události, a obdrželi uvítání a poděkování vděčného národa.

Dále vítáme vojenský personál, přeživší manželé veteránů a členy rodiny, aby se zúčastnili virtuální akce.

Ceremoniál si můžete prohlédnout na následujících webech:

https://www.facebook.com/WyoVets

https://facebook.com/wyoGuard

https://www.youtube.com/wyoguard

Pro veterány jakéhokoli věku, z jakékoli války, na jakékoli stanici … Díky za vaši službu. A vítejte doma.

Překvapivé věci se v roce 2021 změní na 100

Obrázky z Wyoming Snowpocalypse 2021

Po dvou dnech a 30 palcích setí byl jihovýchodní Wyoming ponechán pohřben. Ve velké tradici každé generace od vynálezu kamery jsme fotografovali sníh.

Sněhová bouře v březnu 2021 pokrývala chodníky, ploty a v některých případech i verandy. Zachytili jste se v našich domovech a zrušili jste naše plány.

Zde je rychlý pohled na Čejen od neděle (14. března) a pondělí (15. března).

READ  Recenze: Můj báječný život - Cineuropa

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *