Bylo oznámeno, že server Lemnis Gate byl vypnut a vyškrtnut ze seznamu

Bylo oznámeno, že server Lemnis Gate byl vypnut a vyškrtnut ze seznamu

Ratloop Games a vydavatel Frontier Foundry oznámili, že střílečka Lemnis Gate z pohledu první osoby bude brzy smazána z Xbox Store, než bude hra v červenci ukončena.

V prohlášení zveřejněném na Steamu Ratlob a Frontier oznámily, že portál Lemnis, který byl spuštěn v září 2021, bude 11. dubna odstraněn ze všech platforem, než budou 11. července vypnuty servery FPS.

Servery Lemnis Gate budou ukončeny 11. července

„Rádi bychom vám všem poděkovali za vaši podporu s Lemnis Gate a za to, že jste se k nám připojili na mnoha skvělých prohlídkách Loopu,“ prohlášení čte. „Opravdu jsme rádi viděli vaši vášeň pro hru, strategie, které ohromí vaši mysl, a jak jste přijali tento inovativní obrat v žánru stříleček z pohledu první osoby.

„Lemnis Gate byl ambiciózní projekt, který nás těší příležitost uvést do života společně, a proto dnes bohužel sdílíme tuto zprávu.

Počínaje 11. dubnem 2023 bude Lemnis Gate odstraněn z prodeje na všech platformách. Servery pro více hráčů však ponecháme online, abyste mohli pokračovat v zapojení do smyčky až do 11. července 2023, kdy bude uzavřena. Konzole Hráči budou mít stále přístup k místním multiplayerovým a tréninkovým režimům, ale PC hráči už nebudou moci hrát.“

Konzolová verze Lemnis Gate obsahuje 31 achievementů, z nichž všechny jsou označeny pouze jako online. Dostat některé z těchto věcí offline však může být možné po vypnutí serveru, kdy stále máte přístup k místním tréninkovým režimům pro více hráčů. Pokud jde o Windows bundle pro Lemnis Gate, vypadá to, že hra nebude po 11. červenci úplně hratelná, takže pokud chcete dohrát, budete muset cracknout, protože některé z nich vyžadují pořádnou dávku broušení. Zde je třeba poznamenat, že postup dosažených úspěchů se mezi verzemi nemusí přenášet správně a může skončit s trvalým uzamčením některých úspěchů, takže buďte opatrní.

READ  PC hráči Ghost of Tsuhim's Cut automaticky obdrží náhradu, pokud se nemohou legálně zaregistrovat do PSN

Chystáte se to dokončit v Lemnis Gate? Je smutné vidět, jak to jde? Dejte nám vědět své myšlenky v komentářích.

Děkujeme všem, kteří to zveřejnili jako tip na novinky!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *