Hráč 'Lucky' Pokemon Go sólo předvádí 5hvězdičkový Buzzwole Raid s pouze jednou úrovní za 39 pondělí

Hráč 'Lucky' Pokemon Go sólo předvádí 5hvězdičkový Buzzwole Raid s pouze jednou úrovní za 39 pondělí
Niladri Sarkar

Buzzwole je jedním z nejzajímavějších přírůstků do Pokemon Go 5-Star Raids v lednu 2024 a jeden hráč šokoval komunitu tím, že sóloval mocného Ultra Beast pouze s jedním Pokémonem. Toto není 100 IV ani maximální.

Tři z nejmocnějších Ultra monster převzali 5hvězdičkové nájezdy v Pokemon Go a trenéři z celého světa neztrácejí čas přidáním Buzzwole, Pheromosa a Xurkitree do své sbírky.

Z těchto tří druhů je Buzzwole největší, a proto představuje těžší výzvu než ostatní dva typy Ultra Beasts. Jeden trenér ale všechny ohromil tím, že se Buzzwole Raid nejen ujal sám, ale také ho porazil pouze jedním Pokémonem.

Odeslal uživatel jménem „ULTIMATEFIGHTEER“ na Pokemon Go com.subreddit Ukazoval okamžik, kdy porazili Buzzwole Raid s Mega Rayquaza, přičemž na časovači Raid zbývalo více než půl minuty s popiskem: „Solod první 5hvězdičkový AMA raid.“

Příspěvek vybízel ke komentářům od několika lidí Pokemon Go Fanoušci, kteří obdivovali úspěch OP, napsali: „Nedokážu udělat ani obyčejný pravidelný raid sám LOL. Dobrý shi*t“ a „Úžasné, jen tak dál.“

Podepsání Charlie Intel Zdarma a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Když se ptali na Buzzwoleho pohybovou sadu během Raid Battle, OP odpověděl, že Pokémon má Power-Up Punch, protože je více fanoušků chválilo za to, že využili dvojí slabost Ultra Beast k útokům typu Flying pomocí výkonné Mega Rayquazy.

Článek pokračuje po reklamě

Co ale všechny překvapilo, bylo OP, které odhalilo, že jejich Mega Rayquaza byla pouze na úrovni 39 a nedosáhla maxima na úroveň 50.

READ  Kvíz: Otestujte si své obecné znalosti o PlayStation – verze 15

„Počkat, vážně? To je šílené,“ komentoval jeden uživatel, než se zeptal: „Je žíla dokonalá?“ To přimělo OP k dalšímu překvapení, když zmínili, že IV Mega Rayquaza byly pouze „13-12-15.“ dodal, že zvýšení poškození počasí ve hře bylo „velkým rozdílem.“

Ačkoli měl OP určitě „štěstí“, že se setkal se správným pohybem Buzzwole Raid a správným počasím pro bitvu, rozhodně je důležitější sólo 5hvězdičkový raid pouze s Pokémony úrovně 39.

Pokud si chcete vyzkoušet 5-Star Raid sólo, naučte se, jak získat Mega Rayquaza a také druhy s nejvyšším CP v Pokemon Go.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *