Vertical Entertainment získává ‚Medieval‘ pro Spojené království/Irsko (exkluzivně) | Zprávy

Vertical Entertainment získává ‚Medieval‘ pro Spojené království/Irsko (exkluzivně) |  Zprávy

EXKLUZIVNĚ: Vertical Entertainment získává všechna britská a irská práva na historické drama Highland Film Group Středověk.

Scénář a režie Peter Yeakl a inspirovaný skutečným příběhem českých vojevůdců 15. století, ve filmu hrají Ben Foster, Sophie Lowe, Michael Caine, Til Schweiger, Roland Muller, Matthew Goode a William Mosley.

Producenti jsou Jákl a Cassian Elwes. Výkonnými producenty jsou Martin J. Barab, Kevin Bernhardt, Peter Jackel Sr., Pam Dixon, Ariane Fraser a Delphine Perrier, zatímco Alina Yaklova a Danielle Garros jsou koproducenty. Jesper Tofner je kameraman.

Highland Film Group se stará o mezinárodní práva a distribuční skupina The Avenue uvede film ve Spojených státech letos na podzim.

Ryan Keeler, vedoucí prodeje a distribuce ve Vertical UK, k tomu uvedl: „Petr vytvořil rozsáhlý akční film, který uchvátí diváky od začátku do konce kombinací skvělého scénáře, krásných vizuálů a výjimečného obsazení, které poskytuje fantastický výkon. nemůžu se dočkat, až to diváci letos na podzim zažijí.“ .

Ariane Fraser, generální ředitelka Highland Film Group, dodala: „Jsme nadšeni, že tým Vertical Entertainment spojil své síly při distribuci Středověk. Jsou dokonalým partnerem, který přináší tento fantastický akční film divákům ve Spojeném království a Irsku.“

READ  Míchání českých šimpanzů v kleci na internetu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *